Jak informuje portal "Pomponik", w brytyjskiej prasie pojawiły się doniesienia, jakoby książę Harry wynajął w tajemnicy przed żoną apartament w San Vicente Bungalows. Sprawa wzbudziła wiele emocji. Głos w sprawie zdecydował się zabrać rzecznik Sussexów. Co powiedział?

Książę Harry ma tu uciekać przed żoną

Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskiego "The Sun", książę Harry miał wynająć w tajemnicy przed żoną apartament w prywatnym klubie. Wart 15 milionów dolarów lokal dzieli od rezydencji Sussexów dwie godziny drogi. Tu młodszy syn króla Karola III ma szukać wytchnienia od roszczeniowej żony.

Klub ten słynie z zapewniania swoim klientom prywatności. Obowiązuje tu zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych i kamer. Specjalną naklejką zakleja się nawet obiektywy aparatów w telefonach. Goście zobowiązani mają być do milczenia na temat innych członków klubu i tego, co się dzieje w środku.

Książę Harry, Meghan Markle/YouTube @LVT szok
Książę Harry, Meghan Markle/YouTube @LVT szok
Książę Harry, Meghan Markle/YouTube @LVT szok

Plotki o kryzysie

Plotki o tym, że książę Harry ucieka do San Vicente Bungalows, pojawiły się w piątą rocznicę ślubu Sussexów, którzy nie zdecydowali się na publikację żadnych zdjęć ze świętowania. W rozmowie "The Post" przedstawiciele klubu stanowczo odmówili komentarza na temat tego, czy książę Harry pojawił się tu tamtego dnia, czy nie.

Na te doniesienia zareagował rzecznik prasowy Archewell. W rozmowie z "Page Six" oszczędnie, choć dosadnie stwierdził, że "to nieprawda".

Plotki o kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle pojawiają się już od jakiegoś czasu. Media spekulują, że młodszy syn króla został wykorzystany przez żonę, która skutecznie odseparowała go od rodziny i teraz zaczyna to do niego docierać.

Książę Harry, Meghan Markle/YouTube @LVT szok
Książę Harry, Meghan Markle/YouTube @LVT szok
Książę Harry, Meghan Markle/YouTube @LVT szok

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Mateusz Morawiecki złapany przez fotoreporterów w Łazienkach Królewskich. Zabrał żonę i córkę na wyjątkowe wydarzenie. Premier był widocznie przejęty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyjątkowy czas dla grzybiarzy, a w lasach istne zatrzęsienie grzybów. Wytrawni zbieracze mogą natknąć się na niespodziankę. Jak bezpiecznie je zbierać

O tym się mówi: 18-letnia Pola straciła życie. Jej rodzice są przekonani, że winę za to ponosi lekarz, który odesłał dziewczynę do domu