Czytelniczka portalu Styl.fm podzieliła się swoją trudną historią rodzinną. Kobieta od zawsze pragnęła zostać mamą i doczekać się gromadki dzieci, jednak los chciał, że wraz z mężem przez wiele lat nie mogli począć potomka, mimo starań i leczenia. Para już po ślubie zdecydowała się na budowę dużego domu, nie spodziewając się jednak tego, że będzie miał świecić pustkami.

Małżonkowie zamieszkali w sąsiedztwie wielodzietnej rodziny. Kobiecie było niezwykle ciężko obserwować szczęśliwe życie rodzinne za płotem i słuchać dziecięcych głosików, gdy sama nie mogła wziąć w ramiona choć jednego dziecka. Wielokrotnie zdarzało się jej ocierać łzy na ten radosny widok. Choć zazdrościła im to nigdy nie dała po sobie tego poznać.

Problem z poczęciem dziecka pojawił się po chorobie męża kobiety. Mężczyzna zachorował na nowotwór, przeprowadzono chemioterapię i wszystko skończyło się dobrze. Niestety, skutkiem ubocznym „chemii” okazała się trwała bezpłodność. Para postanowiła się nie poddać i po kilku latach podjęła starania o adopcję. Równo 10 lat po ślubie kobieta przekroczyła próg domu z adoptowanym synkiem w ramionach.

Sąsiedzi opowiedzieli chłopcu, że jest adoptowany. Życie rodziny zmieniło się w kilka sekund. Kobieta kompletnie się załamała

Adopcja chłopca nie należała do łatwych – wpierw trzeba było zająć się chorobą sierocą, a później wieloma innymi problemami. Gdy syn kobiety miał 10 lat nareszcie odetchnęła z ulga. Od zawsze pragnęła normalności, którą z trudem finalnie osiągnęła. A tak się jej przynajmniej wydawało – wszystko zmieniło się w ciągu kilku sekund.

Syn pary często bawił się z dziećmi sąsiadów – mimo różnicy wieku świetnie się dogadywali. Niestety, wścibski sąsiad postanowił „wyręczyć” kobietę i bez ceregieli zdradził chłopcu, że jest adoptowany, a jego mama i tata są obcymi ludźmi dla niego. Ku przerażeniu kobiety, sąsiedzi są dumni ze swojego postępowania!

Kobieta chciała wyjawić synowi prawdę, gdy osiągnie 18 lat, aby był w stanie zrozumieć sytuację. Dziś sytuacja rodzinna wygląda fatalnie – chłopiec bardzo to przeżył i całkowicie odrzucił swoich adopcyjnych rodziców. Zaczął się buntować, wszystko robi na przekór.

Czuje się oszukany i wstydzi się przed wszystkimi tego, kim jest... Powiedział, że nie chce nas więcej znać... Boję się, że ucieknie z domu, żeby szukać biologicznej matki. Ona zostawiła go na pastwę losu, porzucając tuż po porodzie... To my stworzyliśmy mu prawdziwy dom. Innego domu nigdy nie było – przekonuje kobieta.

Mąż kobiety próbuje wymusić posłuszeństwo krzykiem, ale to tylko pogarsza sytuację. Matka przekonuje, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane i nie należy wchodzić w czyjeś życie z butami. Nigdy nie wiemy bowiem, ile cierpliwości, nerwów i poświęcenia trzeba, aby wyprostować na nowo zakłócone plotkami życie.

Jak informował portal "Życie News": JAN ENGLERT MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z POWALAJĄCĄ NA KOLANA DIAGNOZĄ LEKARZY. DZIŚ AKTOR MODLI SIĘ TYLKO O JEDNĄ RZECZ. STAN ARTYSTY NIEPOKOI JEGO FANÓW

Przypomnij sobie: TAK WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU VIOLETTY VILLAS. ARTYSTKI NIE MA Z NAMI OD 12 LAT. LICZNI FANI PIOSENKARKI ROBIĄ, WIELE ABY OCALIĆ JĄ OD ZAPOMNIENIA

Portal "Życie News" pisał również: NIEBYWAŁA SYTUACJA SPOTKAŁA KOBIETĘ, KTÓRA MIAŁA WYPRAWIĆ W OSTATNIĄ DROGĘ UKOCHANĄ MAMĘ. URZĘDNIKOM PRZESZKODZIŁA MAJÓWKA. JAK MOGŁO DO TEGO DOJŚĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJMŁODSZY JASNOWIDZ NA ŚWIECIE ZDRADZIŁ, CO CZEKA ŚWIAT W 2023 ROKU. JEGO PRZEPOWIEDNIA MROZI KREW W ŻYŁACH. CZEKA NAS ISTNY ROLLERCOASTER ZDARZEŃ