Jak informuje portal "Goniec", Krzysztof Baranowski założył zbiórkę i poprosił swoich sympatyków o wsparcie. Mąż Bogumiły Wander chciałby po raz kolejny wyruszyć w rejs dookoła świata. Żeglarz podzielił się swoimi planami. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Baranowski planuje rejs dookoła świata

Krzysztof Baranowski ma w planach po raz trzeci opłynąć świat. O swoich zamiarach poinformował w mediach społecznościowych, wskazując, że do urzeczywistnienia swojego marzenia potrzebuje pieniędzy.

84-letni mąż Bogumiły Wander postanowił założyć specjalną zbiórkę. Zapewnił, że osoby, które zdecyduje się wesprzeć finansowo, mogą liczyć na nagrody. Mają to być pamiątki z podróży wokół globu. Dodatkowo Baranowski zapewnił, że każdy, kto wpłaci cegiełkę, może liczyć na dostęp do zamkniętej grupy, która będzie na bieżąco informowana o przebiegu przygotowań i rejsu.

Stan Bogumiły Wander

Krzysztof Baranowski chciałby zadedykować wyprawę swojej ukochanej żonie Bogumile Walter. Legendarna spikerka TVP od lat zmaga się z chorobą Alzheimera. W pewnym momencie konieczne okazało się umieszczenie jej w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie-Jeziornej.

Baranowski nie ukrywa, że choć wciąż tli się w nim nadzieja na to, że kiedyś ukochana wróci do ich mieszkania, to szanse na to są niewielkie. Ratunkiem byłoby tylko "wynalezienie leku na tę okrutną chorobę". W rozmowie z "Faktem" przyznał, że "lekarze nic nie mówią, prócz tego, że trudno oczekiwać zmiany".

Marynarz nie ukrywa, że stara się odwiedzać żonę tak często, jak tylko możliwe, ale jej pobyt w placówce jest dość kosztowny, stąd mężczyzna stara się chwytać kolejnych zajęć, żeby móc zapewnić jej opiekę na najwyższym poziomie.

Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn

Co sądzicie o kolejnej wyprawie Krzysztofa Baranowskiego?

To też może cię zainteresować: „Nieślubne” dziecko Karola wyznało, kto jest jego biologiczną matką. Ogromny skandal tuż przed koronacją

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Młody ksiądz zaskoczył swoim twierdzeniem i wywołał niezłą burzę w Internecie. Duchowny zdradził, czy psychoterapia może być zaliczana do grzechów

O tym się mówi: Tadeusz Rydzyk apeluje do Polaków. Potrzebne są pieniądze. O czym mowa