Jak przypomina portal "Goniec", wielu rodziców witając na świecie swojego potomka, zupełnie traci dla niego głowę. Uważają, że ich dziecko jest najsłodszą, najpiękniejszą i najbardziej wyjątkową istotą na świecie. Mama małego Eliota nie kryła zdziwienia, widząc minę swojego nowo narodzonego dziecka, które sprawiało wrażenie mocno zdenerwowanego koniecznością opuszczenia brzucha mamy.

Najbardziej wnerwiony maluch świata

O Eliocie usłyszał cały świat i to już po narodzinach. Wszystko przez niecodzienną minę, z jaką chłopiec się urodził. Noworodek wyglądał na naprawdę niezadowolonego z faktu, że musiał opuścić brzuch mamy.

"Gdybym miała zgadywać, o czym myślał w tym momencie, brzmiałoby to: "Czułem się tam dobrze. Odłóż mnie!" - relacjonowała swoje pierwsze spotkanie z potomkiem jego mama. Patrząc na zdjęcie dziecka z tego okresu, wiele osób odnosi podobne wrażenie.

Niezadowolony Eliot na szczęście nie jest wiecznie niezadowolonym i nieszczęśliwym dzieckiem. Jamie-Lee przyznała, że jej pociecha nadal robi podobną minę, choć tylko wtedy, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Wyjątkowe miny niemowląt

W sieci nie brakuje zdjęć, pokazujących niezwykłą mimikę noworodków. Jedna z internautek postanowiła stworzyć nawet instagramowy profil, na którym prezentuje niezwykłe miny maluszków.

Można tu zobaczyć także zdjęcia dzieci, u których można dostrzec podobieństwo do znanych i lubianych aktorów i celebrytów. Przykładem jest zdjęcie maluszka, w którym wiele osób dostrzega Marka Wahlberga.

A wy, dostrzegacie to podobieństwo?

To też może cię zainteresować: Maciej Kurzajewski od wielu lat znany jest opinii publicznej z pracy w roli dziennikarza. Wyszło na jaw, jakie naprawdę wykształcenie ma gwiazdor TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe odkrycie Sióstr Franciszkanek. Zakonnice natychmiast zaopiekowały się maleńkim dzieckiem. Malec trafił do okna życia bez żadnych rzeczy

O tym się mówi: Koszmar na jawie właściciela mieszkania. Pięcioosobowa rodzina doprowadziła lokal do ruiny, a remont będzie kosztował fortunę. Zdjęcia zwalają z nóg