Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek od dobrych kilku miesięcy nie znika z pierwszych stron prasy plotkarskiej. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, co nie wszystkim przypadło do gustu. Cichopek może jednak liczyć na wsparcie. Ostatnio w jej obronie stanęła Ewa Sitarz, którą widzowie kojarzą z programu "Sanatorium miłości".

O tym związku plotkowano od dawna

Po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, ruszyła lawina plotek dotycząca przyczyn rozpadu ich związku. Od razu zaczęto spekulować, że powodem była zdrada, jednej ze stron. Oliwy do ognia plotek dolał wywiad tancerza, w którym zasugerował, że w życiu Katarzyny pojawił się ktoś inny.

Podejrzenia od razu padły na Macieja Kurzajewskiego, z którym Cichopek pracuje na planie programu "Pytanie na śniadanie". Para długo nie potwierdzała plotek. Dopiero jesienią ubiegłego roku zdecydowali się na ujawnienie łączącego ich uczucia, do czego w znacznym stopniu przyczyniła się była żona dziennikarza - Paulina Smaszcz.

Cichopek w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że Maciej Kurzajewski ujął ją "ciepłym słowem". Dodała również, że czuje od niego wsparcie i ma poczucie, że "może polegać na drugiej osobie". Aktorkę doskonale rozumie Ewa Sitarz, która brała udział w piątej edycji "Sanatorium miłości".

Ewa Sitarz wspiera Katarzynę Cichopek

Ewa Sitarz była dwukrotnie zamężna. Niestety oba jej małżeństwa zakończyły się rozwodem. Sitarz i Cichopek łączy to, że obie umiały rozstać się ze swoimi partnerami polubownie i dziś pozostają w przyjaznych stosunkach.

"Mój pierwszy mąż mieszka w Niemczech, a gdy przyjeżdża do Polski, to zawsze nocuje w moim hotelu. Drugi jest moim sąsiadem. Mamy bardzo dobre relacje" - powiedziała Ewa Sitarz w rozmowie z reporterką portalu "Jastrząb Post".

Po ostatnim spotkaniu z Katarzyną Cichopek Ewa Sitarz stwierdziła, że nowy związek zdecydowanie sprzyja aktorce, która wprost promienieje i "wypiękniała".

Zgadzacie się z oceną Ewy Sitarz?

To też może cię zainteresować: Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka. Co tak naprawdę ich łączyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jacek Kurski nie zamierza wracać do mediów. Podobno stracił dobrą fuchę. O czym mowa

O tym się mówi: Janusz Korwin-Mikke znów zaskoczył swoją decyzją. Polityk zdecydował się na ważny życiowy krok. Wszystko wydarzyło się chwilę po Wielkanocy