Jak przypomina portal "Parenting", dzień Pierwszej Komunii Świętej jest ważnym dniem dla dzieci, które po raz pierwszy w pełni uczestniczą w Eucharystii. Nie brakuje emocji i stresu, które sprawiają, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Dowodem na to, jest to nagranie, które z miejsca podbiło serca internautów.

Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Brynley Heidebrink bardzo mocno przeżywała dzień swojej Pierwszej Komunii Świętej. Dziewczynka regularnie brała udział w próbach, co wcale nie zmniejszyło jej obaw przed tym, że coś pójdzie nie tak. Niestety jej obawy okazały się samospełniającą się przepowiednią i nie wszystko poszło zgodnie z planem.

W Dakocie, gdzie dziewczynka przystępowała do sakramentu, dzieci nie tylko otrzymują hostię, ale także bezalkoholowe wino mszalne. Obawy dziewczynki dotyczyły tej drugiej kwestii. Nie była pewna, ile wina powinna wypić, o co pytała swoją mamę.

Rozdawanie komunii/YouTube @Tradycja Katolicka
Rozdawanie komunii/YouTube @Tradycja Katolicka
ozdawanie komunii/YouTube @Tradycja Katolicka

"Powiedziałam jej, żeby tylko dotknęła ustami tego wina i jak nie chce, nie musi nawet łykać. Niech tylko przechyli kielich w swoją stronę, a potem odda go księdzu" - wspomina mama dziewczynki, Stefanie Heidebrink.

Nagranie podbija sieć

Nagranie z komunii Brynley podbiło sieć. Widać na nim, jak dziewczynka najpierw przyjmuje hostię, a potem otrzymuje od księdza kielich. Dziewczynka nie poprzestała na jednym łyku. Część internautów skomentowała, że wygląda to tak, jakby dziewczynka wyjątkowo zasmakowała w trunku i po prostu nie mogła się od niego oderwać.

Zachowanie dziewczynki nie tylko rozbawiło internautów, ale także zgromadzonych na uroczystości wiernych i samego duchownego, który nie był w stanie powstrzymać się od śmiechu.

Was tez rozbawiło zachowanie dziewczynki?

To też może cię zainteresować: Janusz Korwin-Mikke znów zaskoczył swoją decyzją. Polityk zdecydował się na ważny życiowy krok. Wszystko wydarzyło się chwilę po Wielkanocy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jacek Kurski nie zamierza wracać do mediów. Podobno stracił dobrą fuchę. O czym mowa

O tym się mówi: Ojciec Rydzyk z intrygującą ofertą na sezon komunijny. W sklepie zakonnika pojawiły się propozycje prezentów. Nie każdego będzie na nie stać