Polski skoczek przekazał najnowsze informacje o stanie zdrowia żony. Ukochana małżonka skoczka w dalszym ciągu jest w szpitalu.

Dawid Kubacki poinformował o stanie zdrowia swojej małżonki. Najnowsze informacje

Dawid Kubacki ma teraz bez wątpienia trudny okres. Znany skoczek narciarski cały czas jest obecny przy przebywającej w szpitalu chorej żonie. Marta Kubacka trafiła nagle do szpitala ostatniego konkursu Raw Air, jej małżonek nie zastanawiał się ani minuty i poinformował o tym, że rezygnuje z uczestnictwa w zawodach. Dawid Kubackie od razu pojechał do ukochanej.
Marta Kubacka trafiła do szpitala w ciężkim stanie z przyczyn kardiologicznych. Kobieta w dalszym ciągu jest pacjentką placówki. Nie wyszła. Kubacki poinformował jednak o stanie zdrowia ukochanej i zapewnił, że jej stan z dnia na dzień jest coraz lepszy!

"Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia" - napisał Kubacki na Instagramie.

Marta Kubacka o tej pory przebywa w szpitalu w Zabrzu.