Małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany od wielu lat jest tematem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki wielu pasjonatom udał się nam dowiedzieć wielu zaskakujących wiadomości dotyczących życia rodziny królewskiej.

Karol w noc przed ślubem wysłał do Diany wiadomość. Znamy treść liściku!

Penny Junor, pasjonatka i fanka rodziny królewskiej, w swojej książce opisała nam dokładnie to, co działo się przed ślubem Karola i Diany. Okazuje się, że książę Karol napisał do Diany w noc przed ślubem liścik. Znamy jego treść!

Książę Karol i Diana pobrali 29 lipca 1981 roku w ceremonii w Katedrze św. Pawła w Londynie. Ślubem żyła nie tylko cala Wielka Brytania, ale również większość świata. W uroczystości zaślubin wzięło udział około 3 500 gości. Było to ogromne wydarzenie.

Po latach Penny Junor w swojej książce "The Duchess: Camilla Parker Bowles and the Love Affair That Rocked the Crown", zdradziła wszystko to, co działo się przed uroczystością zawarcia związku małżeńskiego między Karolem a piękna Dianą.

W noc przed tymto wielkim wydarzeniem, Diana wraz z siostrą nocowała w Clarence House. Zakochany w przyszłej małżonce książę Harry postanowił zdobyć się na romantyczny gest i wysłał przyszłej małżonce Książę pierścionek z wygrawerowanymi piórami księcia Walii, a do upominku załączył list, w którym napisał:

-Jestem z ciebie taki dumny i jeśli przyjdziesz, jutro stanę dla ciebie przy ołtarzu.