Roksana Węgiel przekazała wspaniałą wiadomość! W sieci aż zawrzało! To ogromne wyróżnienie.

Roksana Węgiel poinformowała o wspaniałej nowinie!

Roksana Węgiel zdecydowała się zabrać głos. Piosenkarka nie mogła dłużej trzymać tego w tajemnicy. Postanowiła podzielić się z fanami cudowną nowiną. W sieci aż zawrzało. Posypały się gratulacje. To niewiarygodne!

Roksana Węgiel jest gwiazdą, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów. Młoda piosenkarka chwali się zmianami głównie w życiu prywatnym. Teraz jest nieco inaczej. Informacje, którymi podzieliła się gwiazda dotyczą życia zawodowego.

Roksana Węgiel jest jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Artystka ma dopiero osiemnaście lat, ale już może pochwalić się naprawdę sporymi osiągnięciami w polskim show-biznesie. Roxi Węgiel rozpoczynała swoją przygodę z muzyką 13-latka, pokazując się w show TVP "The Voice Kids". Następnie wygrała Eurowizję Junior.

Teraz nasza polska duma ma prawdziwe powody do radości. Jej twarz pojawiła się na Times Square! Roksana Węgiel nie ukrywa swojej ogromnej radości. Nie jest tajemnicą, że spełniło się jedno z jej największych życiowych marzeń! Gratulujemy!!