Jak przypomina portal "Pomponik", Aida Kosjan-Przybysz aktywnie działa w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości i radami, które jej sympatycy starają się wcielać w życie. Co chciała przekazać w swoim najnowszym wpisie?

Wróżka Aida ma wielu zwolenników

Wróżka Aida cieszy się sporą sympatią wśród internautów, którzy regularnie śledzą jej profile mediów społecznościowych. Jej zwolennicy przekonują, że ma na swoim koncie wiele trafnych wizji. Miała m.in. przewidzieć wybuch epidemii koronawirusa.

Wizje Aidy różnią się na tle pozostałych jasnowidzów nie tylko tym, że nie ma w nich przesadnego fatalizmu i tylko złych wiadomości. Ormianka stara się nie tylko dostrzegać to, co pozytywne, ale zwracać na to uwagę swoich obserwatorów.

Najnowsza rada Aidy Kosjan-Przybysz

W jednym z ostatnich wpisów Aida Kosjan-Przybysz zwróciła się do swoich obserwatorów z ważnym apelem. Zachęcała ich do tego, żeby znacznie częściej się uśmiechali. Będzie to miało pozytywny wpływ zarówno na nas samych, jak i na otaczające nas osoby. "Ludzie są jak lustra" - stwierdziła wróżka, dodając, że możemy obdzielać się pozytywną energią.

"Wchodząc w nowy tydzień, nie zapomnij zabrać ze sobą uśmiechu i dziel się radością jak robią to dzieci" - poradziła Aida Kosjan-Przybysz.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci zgadzali się z wróżką Aidą, podkreślając, że "choć bywa trudno o uśmiech, warto i tak się uśmiechać", obdarzając swoją pozytywną energią otaczające nas osoby.

Co sądzicie o najnowszej radzie udzielonej przez Aidę?

To też może cię zainteresować: Benedykt XVI przewidział, co czeka kościół w przyszłości. Jego proroctwo już zaczęło się wypełniać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kiedy Maria straciła swojego męża, jej świat rozpadł się na kawałki. Po jakimś czasie zakochała się, jednak jej syn był przeciw

O tym się mówi: Sieć obiegło nagranie z jednej z polskich świątyń. Zachowanie nastolatka widocznego na filmie, nie mieści się w głowie