Kinga Duda to córka Andrzeja i Agaty Duda. Polskiej pary prezydenckiej. Młoda prawniczka cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów.

Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów! Nie zgadniecie, czego poszukiwała!

Kinga Duda od jakiegoś czasu jakby zniknęła. Przez pewien moment media nie publikowały artykułów na temat młodej prawniczki, która trzymała się jakby z boku życia publicznego. Niestety Kinga nie nacieszyła się wolnością zbyt długo. Została przyłapana przez paparazzich.

Kinga Duda została uchwycona przez reporterów w warszawskiej galerii handlowej. Reakcja Kingi była jasna, nie była zadowolona z tego spotkania. Jak się okazało, córka pary prezydenckiej wybrała się na zakupy w celu znalezienia nowego urządzenia do podgrzewania tytoniu.

Nie jest tajemnicą, że Kinga Duda pali papierosy. Mediom już niejednokrotnie udało się uchwycić kobietę podczas "puszczani dymka".

Na zakupy córka pary prezydenckiej udała się w towarzystwie ochroniarza. Niestety Kinga Duda nie wyglądała na zadowoloną. Widocznie zainteresowanie ze strony mediów nie sprawia jej przyjemności. Mamy nadzieję, że chociaż zakupy były udane.

Więcej zdjęć pod linkiem.

Przypomnij sobie o najważniejszych informacjach z życia gwiazd: ALEKSANDRA POPŁAWSKA Z ZASKAKUJĄCYM PODEJŚCIEM DO SWOJEGO ZWIĄZKU. AKTORKA NIE UKRYWA, DLACZEGO NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA MAŁŻEŃSTWO. TAK ŻYJE OD 18 LAT

To też może cię zainteresować, koniecznie sprawdź: SŁODKI PSIAK PRZEZ LATA NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ KOCHAJĄCEGO DOMU. ROK PO ADOPCJI WRÓCIŁ DO SCHRONISKA. WKRÓTCE ZNÓW ZOSTAŁ SAM, ALE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA

W ostatnim czasie pisaliśmy także o tym, tego nie możesz przegapić: ELIZA I TRYBSON MIERZĄ SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI. NA DRODZE MAŁŻONKÓW STANĘLI OSZUŚCI. STRACILI NIE TYLKO WIELKIE OSZCZĘDNOŚCI, ALE I SZANSĘ NA DOM