Kiedy przekraczamy próg pięćdziesiątki, często zaczynamy zastanawiać się nad tym, jakie fryzury będą dla nas odpowiednie. Wraz z nadchodzącą wiosną warto zastanowić się nad najmodniejszymi fryzurami, które sprawdzą się u kobiet po 50.

Pierwszą propozycją jest krótki bob. To idealna fryzura dla kobiet, które chcą odmłodzić swój wygląd i zatuszować pierwsze oznaki starzenia się. Krótki bob dodaje objętości włosom, co jest ważne, ponieważ z wiekiem nasze włosy stają się cieńsze. Ponadto krótki bob jest bardzo łatwy w utrzymaniu, co z pewnością docenią kobiety, które cenią sobie wygodę.

screen Youtube @demetriusschool
screen Youtube @demetriusschool

Drugą propozycją jest długi bob. Długi bob to fryzura, która sprawdzi się u kobiet, które nie chcą rezygnować z długości swoich włosów, ale jednocześnie chcą odświeżyć swój wygląd. Długi bob może być równy lub asymetryczny, a dzięki swojej długości, można w nim wykonać różne fryzury, takie jak kok czy kucyk.

screen Youtube @semejnye cennosti
screen Youtube @semejnye cennosti

Kolejną propozycją jest pixie cut. To bardzo krótka fryzura, która będzie idealna dla kobiet, które lubią eksperymentować z włosami i nie boją się zmian.

screen Youtube @okolo volos
screen Youtube @okolo volos

To też może cię zainteresować: Już czas zadbać o hortensję. Będzie kwitła przez całe lato

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Ma już 10 lat. Niech sam sobie gotuje jedzenie. Nie mam tego w obowiązku"