Jak przypomina portal "O2", Maciej Kurzajewski został niedawno dziadkiem, co przyjął z ogromną radością i dumą. Emocje ukochanego podziela również Katarzyna Cichopek, która zabrała głos w sprawie, pozwalając sobie przy okazji na pewien gest w stronę Pauliny Smaszcz. O czym mowa?

Trudne relacje

Relacje między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzejewskim nie należą do najłatwiejszych. Przez dłuższy czas media rozpisywały się o kolejnych atakach Smaszcz wymierzonych w byłego męża i jego nową partnerkę. W pewnym momencie konflikt tak się zaostrzył, że Kurzajewski zgłosił byłą żonę na policję, zarzucając jej naruszenie miru domowego.

Dość niespodziewanie medialna wendeta Smaszcz przeciwko Kurzajewskiemu skończyła się i choć czasem jeszcze wbija szpilę byłemu mężowi, wygląda na to, że najgorsze jest już za nimi. Tym bardziej że ostatnio Kurzajewski i Smaszcz zostali dziadkami, o czym oboje poinformowali w mediach społecznościowych.

Do tego radosnego wydarzenia w jednym z wywiadów nawiązała Katarzyna Cichopek, która niespodziewanie zwróciła się do byłej żony swojego ukochanego.

Katarzyna Cichopek zwróciła się do Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek nie kryje radości z pojawienia się na świecie wnuczki Kurzajewskiego. Za pośrednictwem "Super Expressu" jeszcze raz pogratulowała nie tylko świeżo upieczonym rodzicom, ale także "wszystkim dziadkom".

"To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią" - dodała Cichopek.

Zaskoczeni słowami Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Justyna Pochanke zdecydowała się opowiedzieć o dramacie, który rozgrywał się za zamkniętymi drzwiami jej domu. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta straciła swojego syna. W dniu jego pogrzebu, na progu pani Anny pojawiła się nieznajoma z dzieckiem

O tym się mówi: Katarzyna Skrzynecka o wysokości swojej emerytury. Życia sobie za to nie ułoży