Jak przypomina portal "Super Express", Aleksandra Kwaśniewska od lat tworzy szczęśliwy związek z muzykiem Kubą Badachem. Nie da się ukryć, że muzyka stanowi ważny element ich wspólnego życia. Nie jest tajemnicą, że Ola Kwaśniewska pisze teksty. Okazuje się jednak, że może się pochwalić również wspaniałym głosem. Tego nikt się nie spodziewał!

Ola Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich

Okazuje się, że Aleksandra Kwaśniewska posiada wiele ukrytych talentów. Jakiś czas temu dała się poznać, jako autorka tekstów. To ona napisała słowa do utworu "Liczy się tylko to", który można usłyszeć w filmie animowanym "Co w duszy gra". Każdy, kto czyta internetowe wpisy Oli Kwaśniewskiej, wie, że potrafi ona bawić się słowami, z humorem i dystansem.

Ostatnio córka byłego prezydenta postanowiła dokonać przeróbki piosenki Natalii Kukulskiej "Sexi Flexi". Ola Kwaśniewska nie tylko napisała nowe słowa do piosenki, ale nawet zdecydowała się wykonać utwór w duecie z Kubą Badachem. Wszystko z okazji 47. urodzin Natalii Kukulskiej.

W tekście nie brakuje nawiązać do stereotypowej starości. Kwaśniewska i Badach śpiewają, że "Natalia jest już stara" i musi zachować wyjątkową ostrożność, bo w czasie tańców, może jej "biodro wyskoczyć". Zapewniają ją również, że poratują ją "laską i chodzikiem".

To mówi samo za siebie

Utwór wywołał wśród fanów Oli Kwaśniewskiej sporo emocji. Pod postem pojawił się komentarz samej Natalii Kukulskiej, która napisała "Nic już tego nie przebije! Zrobiło mi nie tylko dzień urodzin…". Dodała, że wykonanie to po prostu "majstersztyk".

"A ja myślałam że to Natalia sobie śpiewa. Pani Olu sztos. No dobra Pan Kuba też super" - napisała jedna z internautek. Joanna Racewicz i Marta Kuligowska nie ukrywały, że chciałyby złożyć zamówienie na podobny utwór.

A wam, jak podoba się dzieło Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha?

To też może cię zainteresować: Justyna Pochanke zdecydowała się opowiedzieć o dramacie, który rozgrywał się za drzwiami jej domu. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spadek po Ewie Demarczyk trafił w niepożądane ręce. Partner piosenkarki komentuje

O tym się mówi: Czy w twoim portfelu znajduje się taka moneta. To prawdziwa żyła złota