Joe Biden odwiedził Polskę. Internauci bacznie śledzili każdy jego krok. Udało im się dopatrzyć czegoś nietypowego, nie pozostawili na prezydencie Stanów Zjednoczonych suchej nitki.

Polacy ostro o Joe Bidenie. Czym się naraził?

Joe Biden był niedawno gościem mieszkańców Polski. Prezydent Stanów Zjednoczonych zdecydował się na przylot do naszego kraju, przyjmując zaproszenie Andrzeja Dudy. Polacy z ogromną ciekawością śledzili każdy ruch Amerykanina.

Wizyta prezydenta USA była dla Polaków nie lada wydarzeniem. Influencerzy starali się śledzić każdy krok prezydenta. Jedną z takich osób była pewna tiktokerka, która sfilmowała moment, w którym Joe Biden opuszcza warszawski hotel, w którym się zatrzymał. Nagranie tiktokerki poruszyło internautów. O czym mowa?

Joe Biden podczas kolejnej już wizyty w Polsce zdecydował się ponownie zatrzymać w hotelu Marriott w Warszawie. Polscy dziennikarze chcieli już wcześniej poznać miejsce meldunku prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Super Biznes zadał o tę sprawę pytanie pracownikom hotelu. W odpowiedzi nie padło niestety jednoznaczne potwierdzenie bądź też zaprzeczenie. Hotel dla bezpieczeństwa, do końca trzymał informację w tajemnicy.

Pewnej polskiej tiktokerce udało się sfilmować moment, gdy amerykański prezydent opuszczał hotel Marriott. Na nagraniu możemy zauważyć kolumnę samochodów wyjeżdżających spod hotelu, w jednym z samochodów znajdował się Joe Biden. Kolumna składała się z blisko 30 pojazdów.

Internauci nie byli zadowoleni. Ich zdaniem było to bardzo nieekologiczne. Co sądzicie?

Jak informował portal "Życie News": ANETA KRĘGLICKA POCHWALIŁA SIĘ UMIĘŚNIONYM BRZUCHEM. GWIAZDA OD LAT DBA O SWOJĄ NIENAGANNĄ FIGURĘ. FANKI NIE MOGĄ UWIERZYĆ. JEST CZEGO ZAZDROŚCIĆ

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA ZASKOCZYŁA ZMIANĄ W WYGLĄDZIE. GWIAZDA PODDAŁA SIĘ ZABIEGOWI. REZULTAT PRZESZEDŁ JEJ OCZEKIWANIA. CZY NAPRAWDĘ WYGLĄDA JAK MEDUZA

Portal "Życie News" pisał również: KSIĄŻĘ GEORGE WPADŁ W SPORE TARAPATY. SYN NASTĘPCY BRYTYJSKIEGO TRONU POPADŁ W KONFLIKT ZE SZKOLNYMI KOLEGAMI. MUSIAŁ UŻYĆ WYJĄTKOWO CIĘTEJ RIPOSTY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O MICHALE ŻEBROWSKIM. AKTOR MIAŁ Z RODZINĄ RUSZYĆ NA NARTY, JEDNAK STAŁO SIĘ COŚ NIEPRZEWIDZIANEGO. ZDJĘCIE W SIECI MÓWI WIELE