Jak przypomina portal "Super Express", Shazza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki disco polo. Ostatnio artystka zdecydowała się opowiedzieć o niezwykle trudnym doświadczeniu. Przyznała, że w czasie pandemii koronawirusa usłyszała diagnozę, która dla wielu wciąż brzmi, jak wyrok. "Wynik początkowo powalił mnie z nóg" - przyznała Shazza.

Shazza usłyszała porażającą diagnozę

Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, ma rzeszę wiernych fanów, którzy z uwagą śledzą wszelkie doniesienia dotyczące zarówno jej działalności artystycznej, jak i życia prywatnego. Artystka przynała, że kiedy świat mierzył się z epidemią koronawirusa, jej przyszło się zmagać z chorobą nowotworową.

Artystka disco polo nie ukrywała, że diagnoza w pierwszej chwili zwaliła ją z nóg, ale dość szybko udało jej się pozbierać i przygotować się do walki o życie i zdrowie. Przyznała, że zmaga się z chłoniakiem, który jest nowotworem krwi. Do wykrycia choroby doszło całkiem przypadkiem, w trakcie wykonywania rezonansu magnetycznego.

Shazza / YouTube:  Paula Rodak
Shazza / YouTube: Paula Rodak
Shazza / YouTube: Paula Rodak

Shazza nie ukrywa, że sporo siły do walki z chorobą dają jej spotkania z fanami, którzy wciąż przychodzą na jej występy. "To mnie buduje wewnętrznie i czuję cały czas, że jestem potrzebna" - zapewniła.

Te gwiazdy walczyły z chłoniakiem

Z ziarnicą złośliwą, która jest rodzajem chłoniaka, zmagała się aktorka Agata Buzek, u której chorobę zdiagnozowano, gdy miała zaledwie 9 lat. Walka z chorobą trwała u niej 3 lata. W tym czasie leczona była zarówno operacyjne, jak i przyjmowała chemioterapię. Buzek przyznała, że od zawsze ma świadomość tego, że jest śmiertelna, a jej dni są policzone.

Agata Buzek/YouTube @Fundacja Pomocy Dzieciom
Agata Buzek/YouTube @Fundacja Pomocy Dzieciom
Agata Buzek/YouTube @Fundacja Pomocy Dzieciom

Z chorobą zmagał się również założyciel zespołu Pudelsi. Andrzej Bieniasz mierzył się z chłoniakiem przez kilka miesięcy. Przeszczepiono mu szpik, poddano także chemio- i immunoterapii. Bieniasz zmagał się w tym czasie także z zakażeniem koronawirusem. Ostatecznie choroba okazała się od niego silniejsza.

Shazzie życzymy dużo siły i wygranej walki o zdrowie.

To też może cię zainteresować: Natalia Kukulska jest dumna ze swojej ukochanej córki. Gwiazda nie omieszkała pochwalić się w sieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odważna rola Majki Jeżowskiej. Artystka odważyła się wystąpić w filmie dedykowanym dla dorosłych

O tym się mówi: Córka Katarzyny Skrzyneckiej to mała gwiazda. Artystka pochwaliła się swoją pociechą w sieci