Marcin Prokop to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy w naszym kraju. Oczywiście wszyscy kojarzymy go z programu „Dzień Dobry TVN”, ale jest on prowadzącym także w wielu innych produkcjach. W ostatnim czasie prowadził między innymi program „LEGO Masters”.

Prezenter nie stroni od mocnych żartów

Prokop słynie także ze swojego dość odważnego poczucia humoru. Chętnie rzuca kontrowersyjne żarty, które potem odbijają się w mediach głośnym echem. Nie inaczej było i tym razem.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio na profilu Prokopa na Instagramie pojawiło się zdjęcie. Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziennikarz opublikował je w środku nocy.

Dowcipne zdjęcie prosto z łóżka Prokopa

Dodatkowo sam Prokop, na zamieszczonym zdjęciu, nie ma na sobie koszulki, ma dość mocno rozczochrane włosy, a dodatkowo uwagę zwraca charakterystyczny wąs na jego twarzy.

Prezenter podpisał zdjęcie "Kiedy twój sen jest tak nieprzyzwoity, że budzi cię w środku nocy, ale po chwili okazuje się, że to tylko pies wszedł pod kołdrę".

Co myślicie o takim odważnym i wymownym żarcie prezentera? Nie da się ukryć, że fani prezentera chyba nie spodziewali się takiego zdjęcia na jego profilu. Jak widać, z poczuciem humoru Prokopa nic nie jest jednak niemożliwe!

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ