Marta Smuk to jedna z wokalistek, która pojawiła się w programie „Idol”. Jak przypomina portal Pomponik, młoda kobieta wystąpiła w znanym show w 2003 roku, jednak wcześniej miała już na swoim koncie udział w programie „Szansa na sukces”, gdzie wygrała jeden z odcinków.

Życie jej nie oszczędzało

Jak wiadomo Marta zajęła czwarte miejsce i na niedługo przed finałem odpadła z „Idola”. Później jednak z udziału w programie zrezygnowała Hania Stach, a więc Marta wróciła do rywalizacji. Finalnie zajęła trzecie miejsce, a do finału awansował Mariusz Totoszko – chłopak Marty.

Zaledwie dwa lata później zakochani pobrali się. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, mimo iż para doczekała się córeczki. W życiu Marty zaszły spore zmiany. Zrezygnowała w pracy w teatrze Roma, bowiem uważała, że nie może się tam rozwijać.

Nie ukrywa także, że przez siedem lat nie mogła zbyt mocno rozwijać swojej kariery, bowiem była związana kontraktem, jaki podpisała z Idolem. Z tego też powodu nie przyjęła oferty wystąpienia w programie „The Voice of Poland” czy „X-Factor”.

To był dla niej trudny czas

Marta przeprowadziła się do Gdyni i tam poznała swojego obecnego męża, z którym ma dwójkę dzieci. Niestety w 2018 roku jej życie wywróciło się do góry nogami. Marta Smuk usłyszała, że choruje na raka piersi, który jest w czwartym stadium. Obecne były przerzuty do węzłów chłonnych.

Finalnie Marta Smuk poddała się chemioterapii, a także zabiegowi usunięcia piersi. Dziś spełnia się jako szczęśliwa mama, żona i trenerka śpiewu.

- To, czego doświadczyłam, to, co zrozumiałam, i to, czego dowiedziałam się o sobie, nikt mi nie zabierze! Nigdy nie powiem, że jestem zdrowa, bo nowotwór to choroba przewlekła, ale jestem bezpieczna i to poczucie daje mi spokój i szczęście – napisała jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ