Jak przypomina portal "Pomponik", Piotr Cugowski rozstał się z żoną i związał z nową partnerką, którą nazywa swoją narzeczoną. Owocem małżeństwa muzyka z Elizą, jest syn Piotr Junior. To jemu artysta poświęcił jedną z piosenek.

Nowy rozdział w życiu

Piotr Cugowski raczej niechętnie dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym. Tym większym zaskoczeniem dla wszystkich była informacja, że zaczął nowy rozdział w życiu. Artysta rozstał się ze swoją żoną i układa sobie życie u boku Karoliny. Muzyk zdradził, że jego ukochana jest lekarką i nie powstrzymuje się przed nazywaniem jej "narzeczoną".

Muzyk o tym, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy, powiedział w listopadzie ubiegłego roku. Zrobił to w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie promował program "The Voice Senior", gdzie zasiada w fotelu trenera. To właśnie wtedy zdradził, że na widowni wspierała go mama oraz "narzeczona".

Fani artysty podążyli tym tropem i zaczęli zastanawiać się, czy zamieszczona w mediach społecznościowych fotografia artysty z tajemniczą kobietą, jest zdjęciem jego nowej ukochanej.

Łączy ich syn

Nie wiadomo w jakich okolicznościach rozpadł się związek Piotra Cugowskiego i jego żony. Trudno też powiedzieć, czy małżeństwo formalnie się skończyło. Jedno jest pewne, parę wciąż łączy ich 12-letni syn. O tym, jak ważny jest dla niego nastolatek, świadczyć może choćby piosenka, jaką dla niego napisał kilka lat temu.

Piosenka nosi tytuł "Takich jak my nie znał świat". Utwór jest niezwykle emocjonalny i stanowi formę przeprosin wobec dziecka, któremu Cugowski nie mógł poświęcić wystarczająco dużo czasu. Piotr Cugowski przyznał w jednym z wywiadów, że choć syn dobrze przyjął utwór, to miał do niego pewne zastrzeżenia.

"Kiedy mu ten utwór pierwszy raz puściłem, powiedział: "Fajnie, ale może napisz piosenkę, jak dobrze gram w piłę?". Trochę się podłamałem. Ja tutaj z emocjami na wierzchu, a ten mi o kopaniu. Ale to utwór naprawdę mi bliski" - powiedział Cugowski w rozmowie z "Onetem".

Piosenkę można usłyszeć na albumie Piotra Cugowskiego "40".

To też może cię zainteresować: Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom. Na nagraniu zobaczyła swojego nieżyjącego męża. Czy na filmie udało się uchwycić ducha

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek ma plany wobec nowej partnerki Marcina Hakiela. Na czym jej zależy

O tym się mówi: Maryla Rodowicz obsypana mnóstwem komplementów. Jej adorator nie poprzestał na słowach