Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Skrzynecka straciła pracę w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dla fanów decyzja o jej zwolnieniu była sporym zaskoczeniem. Wiele osób zastanawia się, co stało za taką decyzją i czy podjął ją sam Edward Miszczak? Zapytana o to aktorka, zareagowała w dość zaskakujący sposób. Jaki?

Ta informacja zelektryzowała fanów muzycznego show

Informacja o tym, że Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo", było sporym zaskoczeniem dla sympatyków formatu. Nie była ona jedyna. Z show pożegnał się również Michał Wiśniewski, a w geście solidarności ze Skrzynecką, także Piotr Gąsowski.

Od razu zaczęły się spekulacje na temat roli, jaką w zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej miał odegrać nowy dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. Nikt nie potwierdził, czy faktycznie decyzja należała do Miszczaka, czy też nie. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Co powiedziała na ten temat?

Katarzyna Skrzynecka mówi o Edwardzie Miszczaku

W trakcie jednej z branżowych imprez Katarzyna Skrzynecka po raz kolejny została zapytana o swoje zwolnienie z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka stwierdziła, że to normalna rotacja, która się zdarza w show-biznesie. Dodała, że na szczęście nie narzeka na brak zajęć i zwolnienie, nie było dla niej wielką katastrofą.

"Będę trzymała kciuki, będę na pewno serdecznie kibicować" - zapewniła Skrzynecka w rozmowie z "Pudelkiem". Dziennikarka postanowiła też zapytać aktorkę o to, czy jej zwolnienie jest decyzją Edwarda Miszczaka. Aktorka stanowczo ucięła temat, podkreślając, że już wszystkie kwestie zostały wyjaśnione.

"Bardzo dziękuję, pogadajcie jeszcze z innymi gośćmi dzisiejszego wieczoru" - powiedziała Skrzynecka, kończąc wywiad.

Co sądzicie o takiej reakcji Katarzyny Skrzyneckiej?

To też może cię zainteresować: Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom. Na nagraniu zobaczyła swojego nieżyjącego męża. Czy na filmie udało się uchwycić ducha

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek ma plany wobec nowej partnerki Marcina Hakiela. Na czym jej zależy

O tym się mówi: Maryla Rodowicz obsypana mnóstwem komplementów. Jej adorator nie poprzestał na słowach