Jak podaje portal "Interia", wróżka Aida zamieściła w sieci kolejny wpis, w którym odniosła się do kwestii spokoju. Jej wpis nie pozostał bez odzewu ze strony sympatyków jasnowidzącej. Co dokładnie napisała Aida Kosjan-Przybysz?

Aida pisze o spokoju

Aida Kosjan-Przybysz chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości. Co ciekawe, stara się koncentrować przede wszystkim na pozytywach, a nie jak inni jasnowidze, na tym, co złego może przynieść nam przyszłość. Wróżka stara się także dzielić przydatnymi radami, które pokochały tysiące jej sympatyków i obserwatorów.

W jednym z ostatnich postów Aida postanowiła skoncentrować się na spokoju, czym jest i jakie ma dla nas znaczenie. Jak podkreśliła, spokój jest "oazą dobrych myśli, wdzięczności i uważności". Podkreśliła, że spokój jest "wewnętrzną harmonią" i słyszeniem ciszy, która jej zdaniem jest również "muzyką".

Lawina komentarzy pod postem

Pod postem wróżki Aidy zaroiło się od komentarzy. Jej sympatycy dziękowali za dzielenie się "mądrymi słowami". Inni zgadzali się, że spokój jest teraz najważniejszy, bo dzięki niemu możemy uspokoić nasze myśli, które pochłaniają ogromną ilość naszej wewnętrznej energii. Nie brakowało osób, które przyznawały, że jedyne, o czym marzą to właśnie taki spokój.

Spokój możemy odnaleźć między innymi dzięki znajdowaniu w codzienności czasu dla siebie i niemarnowania czasu i energii na smutki. Aida przypomniała, że czas mija zbyt szybko, żeby pozwolić sobie na marnotrawienie go przez koncentrowanie się na tym, co przykre.

A wy, co sądzicie o najnowszej wskazówce udzielonej przez wróżkę Aidę?

o też może cię zainteresować: Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Szczegóły zostały już ustalone

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne zdjęcie Viki Gabor wywołało w sieci burzę. Zapewne nie takich komentarzy spodziewała się młoda gawiazda

O tym się mówi: Maryla Rodowicz nie kryła smutku. Jej dzieci nie chcą spełnić ważnej dla niej prośby. O czym mowa