Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju. Odkąd założył swój kanał w serwisie YouTube, nieustannie publikuje filmiki, na których dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami.

Czy Jackowski ma rację?

Nie da się jednak ukryć, że Jackowski ma zarówno zwolenników, jak i wielu przeciwników. Ta druga grupa często zostawia niezbyt pochlebne komentarze pod nagraniami jasnowidza.

Jak podaje portal Super Express, niedawno wizjoner wyznał co w nowym roku czeka niektóre polskie miasta. Zaznacza jednak, że rok ten nie będzie „normalny” i czekają nas poważne wydarzenia.

W ostatnim swoim filmiku jasnowidz podzielił się ze swoimi fanami okropną wizją. Jego zdaniem już niebawem mieszkańcy Lublina oraz Rzeszowa zostaną zmuszeni do ucieczki i pozostawienia swoich domów. Nie powiedział jednak, czym będzie spowodowana ta ewakuacja.

W Krakowie ma być bezpiecznie

O wiele inaczej ma się jednak malować przyszłość mieszkańców Krakowa, którzy mogą być spokojni o swoją przyszłość.

- To będzie najbardziej zielony teren, najbardziej spokojny, najbardziej pewny, że cokolwiek się dzieje to, tam jest okej – wyznał Jackowski na swoim filmiku.

Wierzycie w przepowiednie Jackowskiego? Co myślicie o tej, dotyczącej miast? Czy faktycznie niektórzy będą zmuszeni do przesiedlenia?

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ