Jak przypomina portal "O2", Ewa Krawczyk była niemal przez cztery dekady związana z Krzysztofem Krawczykiem. Para uchodziła za wyjątkowo dobrze dobraną i kochającą. Jak sami podkreślali, byli ze sobą na dobre i na złe. Do samego końca. Na stronie poświęconej zmarłemu 5 kwietnia 2021 roku Krzysztofowi Krawczykowi, pojawiły się wyjątkowe zdjęcia z jednej z zagranicznych podróży. Dzięki nim można zobaczyć, jak kiedyś wyglądała wdowa po artyście. Spora zmiana!

Ewa Krawczyk dziś

O Ewie Krawczyk mówi się dużo i często, najpierw za sprawą śmierci Krzysztofa Krawczyka, a potem walki o majątek po zmarłym piosenkarzu. Nie ma chyba nikogo, kto nie kojarzy, jak teraz wygląda wdowa po twórcy hitu "Parostatek". Ewa Krawczyk jest brunetką o długich włosach i jasnej cerze.

Ewa Krawczyk/ screen youtube
Ewa Krawczyk/ screen youtube
Ewa Krawczyk/ screen youtube

Krawczyk stawia na ciemne kolory, co zważywszy na żałobę po mężu, nie jest specjalnie dziwne. Okazuje się, że w przeszłości Ewa Krawczyk pozwalała sobie na nieco więcej szaleństwa. Dowodem na to są zdjęcia, jakie znalazły się na jednej ze stron poświęconej pamięci Krzysztofa Krawczyka.

Zdjęcie, o którym mowa zostało zrobione w Greecaland w Memphis w 1991 roku. Małżeństwo Krawczyków wspólnie z przyjaciółmi zapozowało przy samolocie Elvisa Presleya, który został nazwany na cześć córki artysty.

Na wspomnianej fotografii żona Krzysztofa Krawczyka ma blond włosy. Stawiała wówczas na znacznie jaśniejszą kolorystykę. Warto jednak pamiętać, że od momentu, w którym zrobiono zdjęcie, minęło już ponad trzy dekady.

Rozpoznaliście na zdjęciu Ewę Krawczyk?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis szczęśliwie zakochany. Wielkie zmiany w życiu osobistym znanego dziennikarza. Media przekonują, że już szykuje się ślub numer 3

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To nie koniec konfliktów w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Co jeszcze zdecyduje się ujawnić książę Harry

O tym się mówi: Tata znanego aktora w hitowym programie TVP. Ojciec Macieja Zakościelnego zaczął tworzyć muzykę po rozwodzie. Czy odniesie sukces w "The Voice Senior"