Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Edward Miszczak od stycznia objął stanowisko dyrektora programowego w Polsacie. Od razu przystąpił do wprowadzania zmian w stacji, które nie wszystkim przypadły do gustu. Głos w sprawie zmian w Polsacie zabrała Ania Wyszkoni. Jej opinia niejedną osobę może zaskoczyć.

Edward Miszczak mebluje Polsat po swojemu

Ostatnie dni przyniosły fanom stacji Polsat kilka zmian. Duża ich część dotyczy programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w której nie zobaczymy więcej Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego i prowadzącego Piotra Gąsowskiego. Wiele osób nie ukrywa, że rewolucje w stacji są dla nich sporym zaskoczeniem i nie wszystkim przypadły one do gustu.

W kuluarach mówi się, że Gąsowskiego może zastąpić w programie Maciej Rock. Miejsce w jury może z kolei przypaść Michałowi Szpakowi albo Ralphowi Kamińskiemu. Kwestie zmian w formacie "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowiła skomentować Ania Wyszkoni. Co powiedziała?

Ania Wyszkoni o zmianach w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Ania Wyszkoni w rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post" złożyła gratulacje Maćkowi Rockowi, ale jak przyzała, nie śledzi programu i nie ma szczególnie dużo do powiedzenia w tej kwestii.

Dodała też, że "zmiany są potrzebne", co nie jest opinią szczególnie powszechną, zwłaszcza wśród fanów wspomnianego format. Część osób jest zdania, że zmiany będzie można ocenić, dopiero kiedy poznamy ich efekty.

A wy, co sądzicie o zmianach, jakie wprowadza w stacji Edward Miszczak? Myślicie, że to zmiany na lepsze?

To też może cię zainteresować: Gorzkie przemyślenia artysty po odejściu z programu "Twoja twarz brzmi znajomo. Piotr Gąsowski mówi wprost, co myśli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Olejnik pokazała się na salonach z ukochanym. Dziennikarka brylowała na czerwonym dywanie. Szczególną uwagę przyciągnęła jej stylizacja

O tym się mówi: Ramona Rey postanowiła wystarować w eliminacjach do Eurowizji 2023. Uznana piosenkarka zaprezentowała specjalną piosenkę. Czy okaże się ona wielkim hitem