Jak podaje portal "Jastrząb Post", Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poprowadzili sobotnie wydanie programu "Dzień dobry TVN". W pewnym momencie Skórzyński pozwolił sobie na przytyk względem swojej koleżanki. Poszło o jej wiek. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek-Majdan budzi emocje

Od września ubiegłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan dołączyła do ekipy prowadzących "Dzień dobry TVN". Początki pracy w porannym paśmie nie były dla "perfekcyjnej pani domu" łatwe, a internauci bezlitośnie wytykali jej każdy błąd. Żona Radka Majdana dzielnie stawiała czoła krytyce i korygowała błędy.

Każde pojawienie się Małgorzaty Roznek-Majdan w programie budzi skrajne emocje, co z łatwością można dostrzec w komentarzach. Coraz częściej można jednak dostrzec bardziej pochlebne opinie dotyczące duetu, jaki Rozenek-Majdan tworzy ze Skórzyńskim. Widać, że oboje czują się coraz bardziej swobodnie w swoim towarzystwie, o czym świadczą drobne przytyki, na jakie sobie pozwalają.

Znów głośno o wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wszystko przez Krzysztofa Skórzyńskiego

Kwestia wieku emerytalnego Małgorzaty Rozenek-Majdan od lat jest kwestią licznych spekulacji i dyskusji. Wielu sugeruje, że celebrytka oszukuje w kwestii swojego wieku, znacznie go zaniżając. Żona Radka Majdana utrzymuje, że urodziła się w 1978 roku. Zdaniem wielu internautów "perfekcyjna pani domu" przyszła na świat 10 lat wcześniej.

Małgorzata Roznek-Majdan już dawno przestała odnosić się do plotek o swoim wieku, uznając, że przedstawiła wystarczające dowody w tej kwestii. Do kwestii wieku Rozenek-Majdan postanowił nawiązać jej programowy partner. Wszystko przy okazji historycznych sukien ślubnych z ostatnich stu lat.

"A u nas w studio piękne suknie ślubne, z czasów młodości Gosi…" - powiedział Krzysztof Skórzyński, wyraźnie rozbawiony swoim żartem. Na tym nie poprzestał. "A tu jest twoja suknia ślubna, zobacz, twoje zdjęcie ślubne. Pięknie tu z Radkiem wyszliście…" - powiedział, wskazują na czarno-białe zdjęcie.

Małgorzata Roznek-Majdan nie wyglądała na oburzoną żartami kolegi, a nawet w pewnym momencie dołączyła do niego, mówiąc "tak, to zdjęcie z mojego pierwszego ślubu".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Młody skoczek rozwija swoją karierę. Jan Habdas jest w centrum zainteresowania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To nie koniec konfliktów w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Co jeszcze zdecyduje się ujawnić książę Harry

O tym się mówi: Tata znanego aktora w hitowym programie TVP. Ojciec Macieja Zakościelnego zaczął tworzyć muzykę po rozwodzie. Czy odniesie sukces w "The Voice Senior"