Od kiedy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili, że są parą oglądalność programu „Pytanie na śniadanie” pokaźnie wzrosła. Jak podało Centrum Informacji TVP, średnia oglądalność programu wyniosła 480 tysięcy widzów!

Oglądalność programu śniadaniowego mocno wzrosła!

Jak podaje portal Jastrząb Post, dzisiejszy odcinek popularnego programu śniadaniowego także był prowadzony przez Kasię Cichopek i jej ukochanego.

Aktorka nieustannie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie jej poczynania obserwuje spore grono fanów. Nie inaczej było i dziś rano, kiedy to Kasia Cichopek udostępniła na swoim Instagramie urywki z porannych przygotowań do nagrań.

Przed wejściem na wizję, aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie czułym gestem, jaki otrzymała od rana. Wiemy jednak, że jego autorem nie był Maciej Kurzajewski, a koleżanka z planu!

Kasia Cichopek chwali się miłym gestem od koleżanki z planu

- Niedzielny poranek rozpoczynam w PnŚ. Za chwilę wchodzimy na antenę. Czym przywitała mnie Edytka? Pyszną kawą. Dostałam od niej serduszko – wyznała Kasia Cichopek na swoim InstaStory.

Jak widać mimo ogromnego skandalu, jaki wywołał związek Cichopek i Kurzajewskiego, para nadal ma bardzo dobre kontakty z członkami śniadaniowej ekipy. Nie wszyscy zatem wtrącają się w prywatne sprawy swoich kolegów z pracy.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ