Jak informuje portal "Super Express", Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami sytuacją, jaka go spotkała. Okazuje się, że lider zespołu Ich Troje został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Spotkała go dość surowa kara. Za co?

Michał Wiśniewski charytatywnie

Michał Wiśniewski od lat cieszy się ogromną popularnością. Często gości w serwisach plotkarskich, gdzie dużo miejsca poświęca się nie tylko jego aktywności muzycznej, ale także jego życiu prywatnemu, które jest dość bujne. Wystarczy wspomnieć choćby fakt, że artysta już pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu.

Niedawno Wiśniewski i jego żona Pola zdradzili, że już niebawem powitają na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Będzie to już 6. pociecha muzyka. Artysta nie ma łatwej przeszłości. Dorastał w rodzinie z problemem alkoholowym. Potem opiekę nad nim sprawowała babcia. Kiedy kobieta zmarła, Wiśniewski trafił do domu dziecka.

Nic dziwnego, że teraz jako dorosły człowiek chętnie włącza się w akcje pomocy dla dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji, co on kiedyś. W ramach akcji "Wiśnia dzieciom" Michał Wiśniewski odwiedza domy dziecka. To właśnie w drodze do jednej z takich placówek, lidera Ich Troje zatrzymała policja.

Michał Wiśniewski zatrzymany przez policję

Okazuje się, że kiedy Michał Wiśniewski jechał w odwiedziny do kolejnego domu dziecka, zatrzymali go funkcjonariusze policji. O wszystkim opowiedział w mediach społecznościowych. Jak relacjonował artysta, chciał wyprzedzić jadący przed nim wolno samochód i w terenie zabudowanym przyspieszył z 49 na 91 km/h.

To właśnie wtedy zatrzymała go policja. Wiśniewski zdradził, że dostał pierwszy od 8 lat mandat. Przyznał się do winy i przyjął mandat, choć jednocześnie dodał, że czuje się niesprawiedliwie potraktowany, bo nie zauważył znaku drogowego, który był cały pokryty śniegiem. Policja nie uznała tego za okoliczność łagodzącą.

Michał Wiśniewski został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 zł. Na jego koncie znalazło się też 11 punktów karnych.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Propozycje znanej restauratorki na zbliżające się święta. Co poleca Magda Gessler

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Rodzina Wojtka Szczęsnego przygotowuje się do świąt. W sieci pojawiły się urocze fotki

O tymsię mówi: Mocne słowa Anny Wendzikowskiej na temat Edwarda Miszczaka. Co takiego powiedziała dziennikarka