Nie da się ukryć, że Michał Szpak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim show – biznesie. Wokalista od samego początku nie bał się mówić o swoich przekonaniach oraz poglądach. Jest niezwykle wyrazisty, a jego koncerty przyciągają tłumy fanów.

Jak wygląda mieszkanie artysty?

Jak przypomina portal Pomponik, Michała Szpaka poznaliśmy kiedy to wziął udział w programie „X Factor”. Od tego czasu jego kariera nieustannie się rozwija, a sam artysta zdobywa coraz większe uznanie.

Wiadomo także, że Michał Szpak ma swoje mieszkanie w samym centrum stolicy. Wokalista nie wybrał jednak prestiżowych osiedli, a jedną z kamienic nieopodal Placu Zbawiciela. Według doniesień medialnych, mieszkanie muzyka znajduje się na najwyższym piętrze budynku, a z jego okien rozciąga się piękny widok na panoramę stolicy. Co ciekawe, jakiś czas temu w tym samym mieszkaniu mieszkał sam Mieczysław Fogg.

Zaskakujący wystrój

Wysokie okna zapewniają odpowiednie naświetlenie mieszkania. Na sufitach widoczna jest sztukateria, a na podłoga wykonana jest ze starego, zadbanego parkietu. Całe mieszkanie jest niezwykle przestronne, a zarazem bardzo eleganckie.

Mimo, że całe mieszkanie swoim klasycznym wystrojem nawiązuje do przedwojennych czasów, to nie zabrakło w nim elementów ściśle związanych z artystą. Widzimy w nim figurki czaszek, pokaźną kolekcję płyt oraz okularów.

Michał Szpak uwielbia rośliny, co widać po wystroju jego mieszkania. Wnętrza są wypełnione doniczkowymi kwiatami. Na ścianach wiszą także portrety artysty. Niektóre z obrazów to prezenty, jakie wokalista otrzymał od wiernych fanów.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ