Ksiądz Sebastian Picur, jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Chętnie odpowiada na pytania i wątpliwości internautów, dotyczące wiary i sakramentów. W jednym z ostatnich filmów zamieszczonych w mediach społecznościowych, odpowiedział na pytanie dotyczące spowiedzi. Pod postem zawrzało!

Ksiądz Sebastian Picur mówi o spowiedzi

Na zamieszczonym na TikToku nagraniu duchowny odniósł się do pytania zadanego mu przez jedną z internautek. "Czy jeśli popełniłam jakiś grzech i boję się go wyznać na spowiedzi, ale bardzo żałuję tego, to czy jest on odpuszczony?".

Duchowny podkreślił, że każdy grzech ciężki powinien zostać wyznany w czasie spowiedzi. "Módl się o pokój serca i znajdź dobrego spowiednika" - poradził internautce duchowny. Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy.

@ks.sebastianpicur

Odpowiadanie użytkownikowi @twojstaryinzynier #ksiadz #wiara #spowiedź #grzech #tajemnica #zaufanie

♬ Overcome - Skott

W sieci zawrzało

Jak pod każdym nagraniem duchownego, tak i pod tym pojawiło się wiele komentarzy. Część komentujących dopytywała, w jaki sposób znaleźć dobrego spowiednika. Jedna z internautek podzieliła się przykrym doświadczeniem ze spowiedzi, kiedy została zwyzywana przez spowiednika.

"Jeśli Jezus mówił, że ustanawia jeden chrzest na odpuszczenie grzechów i że świątynie są dla obłudników, to co wtedy?" - zapytał inny z komentatorów. Nie brakowało opinii, że należy spowiadać się tylko Bogu, a nie księdzu, który jest takim samym grzesznikiem jak my. Niektórzy prosili o to, żeby ksiądz wskazał miejsce w Piśmie Świętym, gdzie mowa jest o spowiedzi w formie, w jakiej ją odbywamy.

Spowiedź/ screen youtube
Spowiedź/ screen youtube
Spowiedź/ screen youtube

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Znana wokalistka zdecydowała się na całkowitą zmianę wizerunku. Kiedyś mogliśmy ją oglądać z rogami z włosów. Sarsa pochwaliła się efektami przemiany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate zareagowała na kłamstwa w serialu "Harry i Meghan". Żona księcia Williama wyłamała się spośród członków brytyjskiego dworu

O tym się mówi: Zdjęcia opublikowane przez lasy państwowe obudziło sporą ciekawość. Niewielu wie, co to jest