Jak przypomina portal "Pomponik", Sebastian Karpiel-Bułecka stara się zwykle nie poruszać publicznie kwestii dotyczących jego życia prywatnego. Ostatnio jednak zdecydował się zrobić wyjątek i szczerze opowiedzieć o problemach ze zdrowiem psychicznym, jakie mu towarzyszyły. Z czym przyszło mu się mierzyć?

Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na szczere wyznanie

Sebastian Karpiel-Bułecka to lider formacji Zakopower. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia na temat tego, że małżeństwo muzyka i Pauliny Krupińskiej przechodzi poważny kryzys i lada moment się skończy. Sebastian konsekwentnie nie komentuje tych medialnych rewelacji.

Karpiel-Bułecka z reguły unika mówienia na temat swojego życia prywatnego. Tym większym zaskoczeniem może być szczere wyznanie, na jakie zdobył się w podcaście "Wprost o kulturze". Artysta opowiedział o problemach psychicznych, jakie go dotknęły. Z czym się zmagał?

Tego bał się najbardziej

We wspomnianej rozmowie Sebastian Karpiel-Bułecka podkreślił, że zaburzenia psychiczne, to nie tylko depresja, o jakiej mówi się w ostatnim czasie. Przyznał, że jemu samemu przyszło się zmierzyć z nerwicą lękową.

"Dla osób zdrowych, to tematy często abstrakcyjne. Widzą faceta, który ma żonę, dzieci, w miarę dobrze wygląda i nagle ktoś taki mówi, że ma lęki, że tak, jak to było w moim przypadku, boi się, że wyjdzie na scenę i umrze" - powiedział Karpiel-Bułecka.

"Zobacz człowieka"

Sebastian Karpiel-Bułecka jest jednym z ambasadorów kampanii zorganizowanej przez resort zdrowia "Zobacz człowieka". Jej głównymi celami są uświadomienie społeczeństwa w kwestii problemów ze zdrowiem psychiczny oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób z zaburzeniami psychicznymi.

Drugą twarzą kampanii została aktorka Julia Wróblewska, która również w otwarty sposób mówi o problemach psychicznych, z jakimi się mierzy.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

To też może cię zainteresować: Kiedyś mogła się poszczycić tłumami fanów. Autorka hitu "Za każdym razem" przeszła niesamowitą przemianę. Jula jest praktycznie nie do poznania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowy dom Ani i Grzegorza Bardowskich już gotowy. Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyli wyborem koloru elewacji. Internauci mocno podzieleni

O tym się mówi: Zenek Martyniuk wywołał ogromne zamieszanie swoją decyzją. Gwiazdor disco polo zaplanował trasę koncertową na 2023 rok. Pojawiły się głośne protesty