Jak podaje portal "Pomponik", Barbara Kurdej-Szatan musiała na jakiś czas wycofać się z aktywności zawodowej, co ma związek z jej stanem zdrowia. Aktorka mierzy się z chorobą. Jej mąż Rafał Szatan, postanowił wesprzeć ją w tych trudnych chwilach.

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudne miesiące

Basia Kurdej-Szatan nie miała ostatnio łatwo. Jej kariera zawodowa stanęła pod olbrzymim znakiem zapytania po tym, jak aktorka zamieściła w mediach społecznościowych emocjonalny i mocny wpis dotyczący kryzysu migracyjnego na polsko-białoruskiej granicy. Ostatecznie straciła pracę w TVP, zniknęła z reklam znanej sieci komórkowej i stanęła przed sądem.

Sąd oddalił pozew przeciw niej, a i w życiu zawodowym znów zaświeciło słońce. Niestety o ile te sprawy się unormowały, o tyle teraz doskwierają problemy ze zdrowiem. Co na ten temat mówi Rafał Szatan, mąż aktorki?

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobą

Barbara Kurdej-Szatan nie pojawiła się ostatnio na kilku bardzo ważnych koncertach. Nieobecność gwiazdy ma mieć związek z nienajlepszym stanem zdrowia. Nie wiadomo, co dokładnie dolega Basi Kurdej, ale jej stan jest wystarczająco poważny, że uniemożliwił jej pojawienie się na scenie.

"(...)rozpaczam, że nie mogę być na tym koncercie jak zawsze... a mąż podczas wystąpienia, "stawia mnie" na pianinie. To było piękne @rafal.szatan_this_is_me dziękuję, że mogłam choć przez chwilę pobyć z Wami tam" - powiedziała Szatan.

Internauci nie kryli poruszenia gestem, na jaki zdobył się Rafał Kurdej-Szatan. A wy, co o tym myślicie?

To też może cię zainteresować: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ

O tym się mówi: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI