Jak podaje portal "Super Express", Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się zdradzić, że ona i jej mąż nie ochrzcili swoich pociech. Zadeklarowała też, że nie zamierza tego robić w przyszłości. Postanowiła wyjawić też, dlaczego zdecydowali się na taki krok. Dla wielu osób może to być spore zaskoczenie.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o chrzcie córek

O Agnieszce Kaczorowskiej znów jest głośno. Tancerka i aktorka zdradziła najpierw, że wspólnie z mężem zdecydowali się zwolnić nianię, która pracowała u nich zaledwie dwa miesiące. Potem postanowiła zdradzić, że jej córki nie zostały ochrzczone. Powód swojej decyzji przedstawiła w rozmowie z portalem "Plejada".

Kaczorowska stwierdziła, że "potwierdzone jest, że sakramenty zamykają nasze czakry". "Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać" - dodała. Agnieszka Kaczorowska podkreśliła, że wpływa na tą decyzję miało również to, że nie jest związana z Kościołem katolickim.

Podkreśliła, że chce dać swoim córką wolną rękę w poznawaniu wszystkich religii i wybieraniu tego, co najbardziej będzie im odpowiadało.

Taką decyzję podjęło już wiele gwiazd

Agnieszka Kaczorowska nie jest wyjątkiem. Na nie ochrzczenie swoich dzieci zdecydowało się wiele gwiazd. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Żona Radka Majdana wskazała, że nie chce zapisywać syna do wspólnoty, która potępia sposób, w jaki został poczęty - mowa o metodzie in vitro, której Kościół katolicki nie uznaje.

Jednocześnie dodała, że Henio będzie mógł samodzielnie podjąć decyzję o wstąpieniu do wspólnoty kościoła, kiedy osiągnie pełnoletność.

Zaskoczyło was wyznanie Agnieszki Kaczorowskiej?

To też może cię zainteresować: Zenek Martyniuk wywołał ogromne zamieszanie swoją decyzją. Gwiazdor disco polo zaplanował trasę koncertową na 2023 rok. Pojawiły się głośne protesty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepublikowane do tej pory nagrania obiegły sieć. Jak bawili się książę Harry i Meghan Markle na swoim weselu

O tym się mówi: Nowy dom Ani i Grzegorza Bardowskich już gotowy. Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyli wyborem koloru elewacji. Internauci mocno podzieleni