Jak podaje portal "Pomponik", zachowanie księżnej Kate wywołało w Wielkiej Brytanii ogromne poruszeni. Wszystko po tym, jak zagraniczne media poinformowały, że żona Williama miała potajemnie spotkać się z księciem Harrym. Miało do niego dojść w czasie podróży pary książęcej do Stanów Zjednoczonych.

Relacje Sussexów z resztą rodziny królewskiej

Relacje księcia Harry'ego i reszty członków jego rodziny pozostawiają wiele do życzenia. Najpierw decyzja o rezygnacji z czynnego reprezentowania monarchii i przeprowadzka do USA, a potem kolejne wywiady kładły się coraz większym cieniem na wzajemnych stosunkach.

Wiele osób miało nadzieję, że śmierć królowej Elżbiety II stanie się pretekstem do pojednania. Tak się jednak nie stało. W trakcie ceremonii Sussexowie trzymali się raczej z boku, a po pogrzebie praktycznie od razu wyjechali. Okazuje się jednak, że księżna Kate nie ustaje w próbach poprawienia relacji ze szwagrem, z którym kiedyś była bardzo bliska.

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com

Potajemne spotkanie księżnej Kate i Harry'ego

Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu "New Idea", w czasie pobytu księcia Williama i księżnej Kate w Stanach Zjednoczonych miało dojść do potajemnego spotkania księżnej z jej szwagrem. Przyszłej królowej miało zależeć przede wszystkim na spotkaniu z dziećmi Harry'ego i Meghan Markle.

Księżna Kate ma uważać za "absurdalne i trochę smutne", że nie spędza czasu z dziećmi księcia Harry'ego. Tabloid przekazuje, że księżnej Walii miało bardzo zależeć na tym spotkaniu i miała zabiegać o nie na długo przed tym, jak faktem stała się jej wizyta w Stanach.

Okładka New Idea/pomponik.pl

" Harry nadal ma wielką słabość do Kate i czuje, że jego dzieci zasługują na to, by bliżej poznać swoją ciocię"- czytamy w artykule. Ponoć Harry miał ucieszyć się z tego, że jego bratowa wyciągnęła do niego rękę.

Myślicie, że faktycznie mogło dojść do takiego spotkania?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle kończy swój duży projekt. Czy żona Harry'ego zostanie bez pracy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocne słowa Joanny Kulig. Wyjawiła prawdę na temat swojej przeszłości. Smutna historia

O tym się mówi: Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" pod lawiną krytyki. Matka jednego z uczestników mocno skomentowała pomysł