Jak przypomina portal "Super Express", w ostatnim meczu fazy grupowej Mundialu, reprezentacja Polski zmierzyła się z piłkarzami z Argentyny. Spotkanie, choć zakończyło się przegraną polskiej drużyny, ostatecznie dało nam awans do 1/8 finału. Jednym z zawodników, któremu zawdzięczamy ten sukces, jest Wojciech Szczęsny, który wybronił wiele strzałów na bramkę, czym sprawił, że ostatecznie Argentyńczykom udało się zdobyć tylko dwa gole. Na boisku był opanowany, w szatni dał jednak upust emocjom.

Wojciech Szczęsny na ustach całego świata

Choć na grze polskiej reprezentacji wiele zagranicznych mediów nie pozostawia suchej nitki, to o Wojciechu Szczęsnym mówi się w samych superlatywach. Cały piłkarski świat mówi o tym, czego Szczęsny dokonał w bramce w meczu z drużyną Leo Messiego.

Nie ulega wątpliwości, że występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu w Katarze, jest najlepszym w jego karierze. Dorobił się całej masy memów, w której nazywany jest m.in. "ministrem obrony narodowej".

Na boisku Wojciech Szczęsny zachowywał spokój i pewność siebie, nawet wtedy, gdy sędzia podyktował rzut karny, który wykonywał Leo Messi. Jednak po meczu bramkarz polskiej reprezentacji dał się ponieść emocjom. Kiedy Szczęsny zadzwonił do swoich bliskich po meczu, w jego oczach pojawiły się łzy szczęścia. Możecie to zobaczyć na nagraniu poniżej.

Gorzko o reprezentacji

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy, w których gratulowano Wojciechowi Szczęsnemu dobrej gry. Niestety na tak pozytywne komentarze nie mogli liczyć wszyscy biało-czerwoni. "Wojtek jest bohaterem tego meczu! Reszta naszych to porażka... Ja nawet nie wiem, jak wygląda bramkarz Argentyny" - napisała jedna z internautek.

Inna internautka podzielił to zdanie i wyraziła nadzieję, że w kolejnym meczu pozostali reprezentanci też dadzą z siebie wszystko. Przypomnijmy, teraz reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Francuską, która jest faworytem meczu.

A wy, co sądzicie o dotychczasowej grze Polaków i ich szansach w meczu z Francją?

To też może cię zainteresować: Trwa sądowa batalia o majątek po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jerzy Połomski pozostawił po sobie spory majątek. Do kogo trafi spadek

O tym się mówi: Wyjawiono całą prawdę o ślubie kościelnym Katarzyny Cichopek. Co planuje zrobić gwiazda