Jak przypomina portal "Pomponik", widzowie nie mają zbyt wielu okazji na to, żeby podziwiać na ekranach telewizorów Grażynę Torbicką. Co jakiś czas do mediów trafiają zdjęcia zrobione byłej gwieździe TVP zdjęcia. Najnowsze mogą zaskakiwać. Z jakiego powodu?

Grażyna Torbicka wciąż ma wielu fanów

Grażyna Torbicka była jedną z niekwestionowanych gwiazd TVP. U publicznego nadawcy prowadziła między innymi program dla kinomanów "Kocham Kino". Teraz można ją zobaczyć w stacji TVN, gdzie prowadzi swój program na kanale TVN Fabuła.

Poza tym, Grażyna Torbicka zajmowała się organizacją festiwalu Dwa Brzegi. Po zakończeniu festiwalu prezenterka dość rzadko pojawiała się publicznie. Próżno wypatrywano jej na branżowych imprezach. Pozostały tylko zdjęcia zrobione jej przez paparazzi.

Te ostatnie zostały wykonane w czasie, kiedy Torbicka wybrała się na zakupy. "Super Express" nie może się nachwalić gwiazdy, która wciąż może pochwalić się nienaganną sylwetką oraz świetnie dobraną stylizacją, która odjęła jej lat. Potwierdza to, cytowany przez portal Maciej Majzner.

"(....) ostatnie medialne występy pani Grażyny pokazują, że chyba coraz bardziej lubi bawić się modą i wychodzi jej to znakomicie" - stwierdził stylista.

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-grazyna-torbicka-sensacyjne-plotki-to-jednak-prawda-nie-byla,nId,6445874#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Nie pierwszy raz

Grażyna Torbicka zachwyca nie tylko w codziennych stylizacjach, ale także w trakcie oficjalnych wystąpień. Przed dwoma tygodniami Torbicka poprowadziła galę rozdania nagród Radia Zet, na której pojawiła się w efektownej długiej sukni w kolorze czerwonym. Kreacja miała długie rękawy, głęboki dekolt w serek i efektowny pasek z klamrą wysadzoną cyrkoniami.

Suknia idealnie podkreślała zgrabną sylwetkę Grażyny Torbickiej, która niezmiennie zachwyca. Prowadząc galę, Torbicka zrezygnowała z biżuterii, co wyszło z korzyścią dla całej stylizacji.

Grażyna Torbicka na Gali Radia Zet/YouTube @Radio Zet
Grażyna Torbicka na Gali Radia Zet/YouTube @Radio Zet
Grażyna Torbicka na Gali Radia Zet/YouTube @Radio Zet

A jak wam podoba się styl Grażyny Torbickiej?

To też może cię zainteresować: Stosunki Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrela uległy pogorszeniu. Wszystko przez decyzję ich syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekunom królików w studiu. Co się stało

O tym się mówi: Wyjawiono całą prawdę o ślubie kościelnym Katarzyny Cichopek. Co planuje zrobić gwiazda