Jak podaje portal "O2", Krzysztof Igor Krawczyk ma za sobą niezwykle trudne chwile. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z łódzkich tramwajów. Pasażerowie wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Co się dokładnie stało?

Trudne chwile Krzysztofa Krawczyka Juniora

Nie ulega wątpliwości, że jedyny syn Krzysztofa Krawczyka, nie ma łatwego życia. Nie tak dawno media rozpisywały się o tym, że Krawczyk Junior nie ma dachu nad głową. Do tego przez cały czas toczy się walka między Juniorem a jego macochą Ewą Krawczyk o spadek po zmarłym artyście.

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", Ewa Krawczyk ubolewała, że chciałaby nawiązać relacje z pasierbem, ale jest to niemożliwe. Jej zdaniem, za taki stan rzeczy odpowiada "pani mecenas" oraz "nieżyczliwi wcale doradcy".

Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24
Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24
Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24

Na miejsce wezwano pogotowie

Wszystkie problemy, mocno odbijają się na stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyka Juniora, który zmaga się z epilepsją. Choroba jest skutkiem wypadku samochodowego, jakiemu Junior uległ w młodości wspólnie z ojcem.

Ostatnio, Krzysztof Igor Krawczyk upadł na podłogę w tramwaju. Współpasażerowie od razu wezwali na miejsce pogotowie. Ratownicy medyczni zdecydowali o przewiezieniu mężczyzny na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Menadżer gwiazdy przyznaje, że Krawczyk Junior czuje się zaszczuty. Spada na niego ogromna fala hejtu, a wszystkie negatywne emocje, jakie mu towarzyszą, odbijają się mono na jego stanie zdrowia. Zbigniew Rabiński dodał, że syn Krzysztofa Krawczyka w obawie o własne bezpieczeństwo chciał się wyprowadzić z mieszkania. Na szczęście udało mu się to wyperswadować.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Eleni zdobyła się na wyjątkowy gest wobec człowieka, który odebrał życie jej córce. "Bez tego nie mogłabym żyć ani śpiewać"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katecheta wpisał uczniowi uwagę. Odpowiedź matki chłopca wywołała w sieci burzę

O tym się mówi: Przyjaciel księcia Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą