Jak podaje portal "Super Express", Tomasz Lis przebywa obecnie w Centrum Zaburzeń Rytmu Serca w Aninie. Dziennikarz przekazał tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sympatycy Lisa nie kryją obaw o jego zdrowie.

Tomasz Lis ma poważne problemy z sercem

Tomasz Lis trafił do placówki medycznej, w której jego problemami z sercem zajmie się były szef ministerstwa zdrowia Łukasz Szumowski. Fanów dziennikarza z pewnością uspokoi fakt, że życiu dziennikarza nic nie zagraża, o czym wymownie świadczy fakt, że zamieścił w mediach społecznościowych wpis i przygotowuje się do oglądania zmagań polskich i argentyńskich piłkarzy.

W połowie października sympatycy dziennikarza znów przeżyli chwilę grozy, bo Tomasz Lis przyznał, że przeszedł czwarty w swoim życiu udar. Okazało się, że przyczyną kolejnych udarów jest wada serca, która, jak pisał sam dziennikarz, wymaga "zacerowania".

Pod wpisem Tomasza Lisa, pojawiła się masa komentarzy

Obserwatorzy Tomasza Lisa życzyli mu powrotu do zdrowia i pełni sił. Wielu internautów w swoim wpisie nawiązywało do meczu Polski z Argentyną, wskazując, że być może bezpieczniej dla serca dziennikarza byłoby, gdyby jednak nie oglądał piłkarskich zmagań naszej reprezentacji.

"Czy to bezpieczne. Mecz i serce" - czytamy w jednym z komentarzy. "Jest Pan w dobrych rękach, a piłkarze wprowadzą Pana jutro w świetny nastrój. Dużo zdrowia!" - dodał kolejny z komentujących.

Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mieli możliwość przekazania wam pozytywnych informacji zarówno o zdrowiu dziennikarza, jak i o awansie naszej reprezentacji do kolejnej fazy mundialu.

Jaki wynik obstawiacie?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekunom królików w studiu. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zabrałam moją 70-letnią matkę ze wsi do swojego mieszkania. Teraz bardzo tego pożałowałam. Jej stan zdrowia nie jest dobry

O tym się mówi: Przyjaciel księcia Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą