Medialna afera z udziałem Macieja Kurzajewskiego, Kasi Cichopek i Pauliny Smaszcz zamiast powoli cichnąć rozkręca się na dobre. Nie da się ukryć, że związek dziennikarza i aktorki budzi wiele kontrowersji, a doniesienia o relacji łączących tych dwoje i komentarze w kwestii postępowania Kurzajewskiego padają co rusz ze strony jego eks żony.

Z dnia na dzień wokół Pauliny Smaszcz robi się coraz goręcej. Jak przypomina Pomponik, dziennikarka miała udać się z wizytą do byłej teściowej, a matka Kurzajewskiego podobno dość mocno przeżyła to spotkanie. Dziennikarz zdecydował się złożyć doniesienie na policję. W rozmowie z „SE” przyznał, ze był zmuszony to zrobić, co dla całej rodziny jest bolesne.

Paulina Smaszcz odpowiada na zarzuty byłej szwagierki. Gwiazda nie pozostawiła słów siostry Macieja Kurzajewskiego bez komentarza. Co ma do powiedzenia?

Po całej akcji Smaszcz tłumaczyła w mediach, że zajrzała jedynie do swojego byłego domu, który po rozwodzie przypadł Kurzajewskiemu i w rozmowie z byłą teściową nie miała złych zamiarów, a ich spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Niespodziewanie na jeden z komentarzy w sieci, w którym internautka poradziła Kurzajewskiemu, aby złożył wniosek do sadu o zakaz wypowiadania się na jego temat przez byłą żonę, odpowiedziała siostra samego zainteresowanego.

Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. Wierzę jednak, że właśnie będąc jednością rodzinną przez to przejdziemy. W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie – napisała siostra dziennikarza, stwierdzając, że z szacunku do matki synów Kurzajewskiego rodzina nie będzie komentować sprawy.

Dziennikarka w ostry sposób odpowiedziała na te słowa, uznając najwyraźniej, że cała rodzina byłego męża kłamie., a ona „razem z synami” zna prawdę.

Jak informował portal "Życie News": NATALIA KUKULSKA POSTAWIŁA NA ZDECYDOWANĄ ZMIANĘ WIZERUNKU. FANI NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU. PODOBIEŃSTWO PIOSENKARKI DO ANNY JANTAR JEST NIEBYWAŁE

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: KRÓL KAROL III PODJĄŁ ZDUMIEWAJĄCĄ DECYZJĘ. NA KRÓLEWSKIM STOLE ZABRAKNIE CHARAKTERYSTYCZNEGO FRANCUSKIEGO PRZYSMAKU. WIELU ARYSTOKRATÓW ZASKOCZONYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ