Program „Gogglebox” niemal z dnia na dzień stał się naprawdę popularny, a jego wysoka oglądalność w krótkim czasie sprawiła, ze można go zaliczyć do telewizyjnych hitów stacji TTV. Główną zasadą show jest komentowanie przez bohaterów programu – grupy przyjaciół, rodziny czy pary najbardziej popularnych programów telewizyjnych. Nie brakuje skrajnych emocji, ale również niezwykle zabawnych komentarzy.

Za sprawą „Gogglebox” wiele osób zyskało duża rozpoznawalność, a nawet sławę. Mowa w tym przypadku m.in. o Sylwii Bombie czy Agnieszce Kotońskiej. Spore zainteresowanie budzi również postać Izabeli Zeiske. Właśnie dowiedzieliśmy się, że gwiazda miała na planie poważny wypadek i więcej nie zobaczymy jej w programie. Co się wydarzyło?

Izabela Zeiske po wypadku na planie. Celebrytka więcej nie wystąpi w formacie TTV. O co chodzi?

Na szczęście nie chodzi o samo „Gogglebox. Przed telewizorem”, ale o inny program emitowany przez stację TTV. Zeiske pojawiła się z mężem w show „99 – gra o wszystko”. Na planie tej produkcji doszło do groźnej sytuacji, która mogła skończyć się naprawdę dramatycznie.

Teleturniej, w którym znane osoby konkurują ze sobą, biorąc udział w zadaniach, w których sprawdzają swoją sprawność fizyczną i spryt dla Izabeli nie zakończył się tak, jakby sobie tego życzyła. Jak informuje serwis Jastrząb Post, choć gwiazda z mężem chcieli przeżyć ciekawą przygodę to bohaterka „Gogglebox” już pierwszego dnia doznała poważnego wypadku. Pojawiło się dużo krwi, a cała sytuacja poskutkowała niegroźnym urazem głowy.

W social mediach gwiazdy pojawiło się zdjęcie z opatrzoną głową. Zeiske przekazała, że to koniec jej przygody z programem.

Dobrze, że nie jest gorzej. W takich sytuacjach zastanawiamy się, dlaczego to nam się przydarzyło. Miało być fajnie, wesoło, super zabawa. Niestety, dla nas to już koniec – napisała zasmucona na Instagramie, życząc konkurentom powodzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@iza_zeiske)

Jak informował portal "Życie News": SŁODKI PSIAK PRZEZ LATA NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ KOCHAJĄCEGO DOMU. ROK PO ADOPCJI WRÓCIŁ DO SCHRONISKA. WKRÓTCE ZNÓW ZOSTAŁ SAM, ALE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA

Przypomnij sobie: WIDEO Z UROCZYM SZCZENIAKIEM BŁYSKAWICZNIE ZDOBYWA POPULARNOŚĆ W SIECI. JEST TAK SŁODKI, ŻE NIE MOŻNA ODERWAĆ OD NIEGO OCZU. MALUCH POTRZEBUJE POMOCY

Portal "Życie News" pisał również: ZACHODZĄ POWAŻNE ZMIANY W PRAWIE PODATKOWYM. SPORA GRUPA POLAKÓW BĘDZIE MOGŁA DUŻO ZYSKAĆ. KONIEC Z KONIECZNOŚCIĄ OPŁACANIA SKŁADEK ZUS. CO SIĘ DZIEJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NOWY PROGRAM SPOŁECZNY ZDOBYWA DUŻĄ POPULARNOŚĆ. KAŻDY MIESZKANIEC POLSKI MA ZYSKAĆ SZANSĘ NA 1300 ZŁOTYCH DOCHODU BEZWARUNKOWO. CO TO DLA NAS OZNACZA