Przed śmiercią ojciec powiedział do syna: „Oto zegarek, który dał mi twój dziadek. Ma prawie 200 lat. Zanim ci go dam, idź do sklepu jubilerskiego w centrum. Powiedz im, że chcę go sprzedać i zobacz, co ci za niego dadzą.''

Syn poszedł do sklepu jubilerskiego, wrócił do ojca i powiedzia: „Zaoferowali 150 dolarów, ponieważ jest tak stary”. Ojciec powiedział: „Idź do lombardu”.

Syn poszedł do lombardu, wrócił do ojca i powiedział: „Lombard zaoferował 100 dolarów, ponieważ zegarek wygląda na bardzo zużyty”.

Ojciec poprosił syna, aby poszedł do muzeum i pokazał im zegarek. Syn poszedł do muzeum, wrócił i powiedział ojcu: „Powiedziano mi, że to bardzo cenny zegarek. Bo jest rzadki i ma swoją historię"

Ojciec powiedział: „Chciałem, żebyś wiedział, że właściwe miejsce cię ceni. Nie zostawaj w złym miejscu i nie złość się, jeśli nie zostaniesz doceniony. Ci, którzy znają twoją wartość, cenią cię. Nie zostwaj tam, gdzie nie jesteś doceniany."

Znaj swoją cenę.

To też może cię zainteresować: Jak karmić grudnik w listopadzie, aby cieszył się bujnym kwitnieniem. Prosty środek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sos-marynata, dzięki której ryba będzie tak pyszna, że ​​każdy będzie pytał o przepis

O tym się mówi: Dwa znaki zodiaku zmienią życie przed końcem roku. To będzie globalna zmiana