Portal „Jastrząb Post” poinformował, że już wkrótce wyjdzie kolejna część autobiografii Dagmary Kaźmierskiej, która po ubiegłorocznym sukcesie swojej książki „Prawdziwa historia Królowej Życia” zdecydowała się napisać drugą część „Za kratami”. Tym razem celebrytka skupiła się na okresie życia, który spędziła w więzieniu.

Królowa życia została skazana w 2009 roku za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Trafiła do zakładu karnego na 14 miesięcy. Do sieci już trafiły fragmenty autobiografii wskazujące, że był to dla Dagmary Kaźmierskiej bardzo trudny czas, który skłonił ją do refleksji nad jej życiem.

W więzieniu spotkała różne kobiety, nie tylko te zaliczane do patologii, ale także takie, których normalnie by się tam nie spodziewano.

Co ciekawe, Dagmara ma skomplikowane odczucia odnośnie tego czasu i nie całkiem może powiedzieć, że żałuje tego, co się stało.

„Gdyby mnie nie złapali, nie trafiłabym do więzienia. Gdyby nie więzienie, nie znalazłabym się w telewizji. Nie zostałabym Królową Życia, nie spełniłabym swoich marzeń o graniu w filmach” – napisała celebrytka.

W dalszym fragmencie dodała również, że był to dla niej szybki kurs dojrzewania i szkoła życia, która nauczyła ją większej pokory. Zdała też sobie sprawę z tego jak ważna jest rodzina, zdrowie oraz wolność.

Przeczytacie autobiografię Dagmary Kaźmierskiej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Meteorolodzy przewidują, jaka pogoda czeka nas z końcem tygodnia i na początku nowego. Aura dla wielu osób nie będzie sprzyjająca. Co się wydarzy

Jak informował portal „życie.news”: Poszukiwania zaginionej pięciolatki zakończone. Służby zdecydowały się odwołać system powiadamiania Child Alert. Ojciec dziewczynki jest w areszcie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Tomasz Karolak niezwykle dumny z córki. Aktor zabrał 15-latkę na premierę filmu ze swoim udziałem. Nastoletnia Lena urodę odziedziczyła po mamie

Sprawdź również ten artykuł: Kolejki do specjalistów spędzają Polakom sen z powiek. Wiele osób nie wie, ile czeka się na wizytę u psychologa. Bywa, że trzeba się naczekać