Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatnich dniach w Warszawie odbywało się konferencja Warsaw Security Forum. Jednym z gości wydarzenia była Ołena Zełenska, która odebrał nagrodę Rycerza Wolności, jaką uhonorowano naród ukraiński. Przy okazji obecności w stolicy naszego kraju, pierwsza dama Ukrainy udzielała wywiadu, w którym opowiedziała, jak wygląda jej małżeństwo z Wołodymyrem Zełenskim.

Warsaw Security Forum

Konferencja Warsaw Security Forum poświęcona była bezpieczeństwu w naszej części Europy. W trakcie wydarzenia Ołena Zełenska podziękowała za wsparcie, jakie Polacy okazali i nadal okazują Ukraińcom, którzy uciekają przed wojną. W swoim wystąpieniu Zełenska podkreśliła, że rosyjski atak wymierzony jest w "podstawowe wartości, jak wolność, kraj, język, dom".

Żona prezydenta Wołodymyra Zełenskiego przyznała, że jest szczęśliwa, że może osobiście podziękować Polakom, za wszystko, co do tej pory zrobili, aby wesprzeć jej kraj i rodaków. Podkreśliła, że to właśnie nasz naród, jako pierwszy podkreślał, że atak Rosji jest wymierzony nie tylko w Ukrainę, ale w cały demokratyczny świat.

Ołena Zełenska o swoim małżeństwie

W rozmowie z "Dzień dobry TVN", pierwsza dama Ukrainy opowiedziała, jak w czasie wojny wygląda jej małżeństwo. Podobnie, jak wiele jej krajanek, tak i Ołena Zełenska nie ma możliwości widywać swojego męża zbyt często. "Teraz jest czas próby, nie tylko dla naszej rodziny. Prawie połowa rodzin w naszym kraju jest rozdzielona. Tak jak nasza" - podkreśliła.

Dodała, że najbardziej boli ją to, że jej dzieci nie mogą spędzić ze swoim tatą tyle czasu, ile by chciały. Zdradziła, że ich pociechy są przez cały czas z nią. Zełenska przyznała również, że nie uważa swojego małżeństwa za idealne, bo jak wszystkim parom, tak i im zdarza się pokłócić. Dodała jednocześnie, że nie potrafią długo się na siebie gniewać.

"Mamy szczęście, bo pasujemy do siebie. To przeznaczenie" - dodała.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa skarży się na żonę. Czy Danuta Wałęsa może mieć problemy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Miejsce spoczynku Anny Przybylskiej zapiera dech w piersiach. Łzy cisną się do oczu

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska ma poważne problemy zdrowotne. Z czym się boryka