Jak przypomina portal "Goniec", jakiś czas temu Edward Miszczak rozstał się ze stacją TVN, z którą był związany od początku jej działania. W mediach, co jakiś czas spekulowano, jaka będzie jego przyszłość. Mówiło się, że Miszczak przejdzie do Polsatu. Teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

Edward Miszczak w TVN niemal od zawsze

Edward Miszczak związany był z TVN od 1998 roku. W wiadomości pożegnalnej, jaką otrzymali od niego pracownicy stacji, zaznaczył, że w jego życiu przyszedł teraz czas na zmiany, choć praca w TVN była dla niego "największą przygodą zawodowego życia".

Przypomniał, że wspólnie z podległymi sobie ludźmi zrobili rzeczy, które wielu osobom wydawały się wcześniej nie do zrealizowania. Doda, że prowdzona dotąd przez niego stacja, wyznaczała i nadal będzie wyznaczała trendy.

Edward Miszczak/ YouTube @Dla ciekawskich
Edward Miszczak/ YouTube @Dla ciekawskich
Edward Miszczak/ YouTube @Dla ciekawskich

Edward Miszczak trafi do Polsatu?

Odejście Edwarda Miszczaka ze sanowiska dyrektora programowego TVN, było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich. Niedługo po tym, jak stało się jasne, że to koniec przygody miszczaka ze stacją, zaczęto spekulować, czy Miszczak przejdzie na emeryturę, czy może przejdzie do konkurencji.

Z doniesień portalu "Presserwis" wynika, że już w styczniu 2023 roku Edward Miszczak rozpocznie oficjalnie pracę dla stacji Polsat. Póki co, wstrzymano w stacji wszelkie decyzje programowe, tak aby poczekać na to, co przyniesie nowy rok i kto będzie wówczas zajmował stanowisko dyrektora programowego.

Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl

Pytany o swoje przejście do Polsatu, Edward Miszczak konsekwentnie odmawia komentarza, zasłaniając się obowiązującym go zakazem konkurencji.

Myślicie, że te doniesienia okażą się prawdziwe?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski zaskoczył fanów. Piosenkarz podzielił się z nimi radosną nowiną. Fani przesyłają gratulacje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionego trzynastoletniego Mikołaja. Chłopiec zniknął bez śladu

O tym się mówi: Meghan Markle zareagowała na oficjalny portret rodziny królewskiej. Zrobiła to w dość zaskakujący sposób