Jak przypomina portal "Pomponik", Anna Mucha zorganizowała ostatnio internetową serię "Q&A". Jej fani byli zainteresowani różnymi aspektami jej życia, także tymi prywatnymi. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy dzieci aktorki są ochrzczone. Mucha nie ukrywa, że ona i ojciec jej dzieci, nie zdecydowali się na chrzest swoich pociech. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, z jakiego powodu.

Anna Mucha szczerze o chrzcie swoich dzieci

Wiele osób szczelnie oddziela swoje życie prywatne od zawodowego, niechętnie mówiąc o takich kwestiach, jak choćby wiara. Nie brakuje jednak takich, które otwarcie mówią o tym, że wiara stanowi ważny element ich życia - mowa tu m.in. o Małgorzacie Kożuchowskiej, czy Idzie Nowakowskiej.

Na drugim biegunie znajdują się te gwiazdy, które nie ukrywają, że nie są związane z kościołem. Był to jeden z tematów, jakie zostały poruszone w rundzie "Pytań i odpowiedzi" zorganizowanym przez Annę Muchę. Jeden z internautów zapytał gwiazdę, czy ochrzciła swoje dzieci. Odpowiedź była dość krótka i brzmiała po prostu "nie".

Fani aktorki nie czuli się usatysfakcjonowani tak lakoniczną odpowiedzią i poprosili, żeby Anna Mucha ją nieco rozbudowała. Gwiazd "M jak miłość" zdecydowała się odpowiedzieć. Pierwszy powód jaki przytoczyła, to pytanie, "dlaczego miałaby" ochrzcić dzieci? W drugim podkreśliła, że wyznawana przez jej dzieci wiara, jest ich prywatną sprawą.

Relacja Anny Muchy/Instagram @Anna Mucha
Relacja Anny Muchy/Instagram @Anna Mucha
Relacja Anny Muchy/Instagram @Anna Mucha

Anna Mucha i życie prywatne

Anna Mucha jest mamą dwójki pociech, Stefanii i Teodora. Są one owocem jej związku z Marcelem Sorą, z ktorym rozstała się trzy lata temu. Udało im się rozstać bez publicznego prania brudów i wzajemnego oskarżania się. Teraz oboje układają sobie życie od nowa z nowymi partnerami.

Wybrankiem Anny Muchy, jest jej kolega po fachu - Jakub Wons. Choć początkowo starali się zachować łączące ich uczucie w tajemnicy, teraz już nie ukrywają szczęścia.

A

Myślicie, że fani powinni zadawać gwiazdom takie pytania?

To też może cię zainteresować: Gwiazdy muzyki disco polo mogą spać spokojnie. Joanna Kurska zadbała, żeby znalazło się dla nich miejsce w TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niewiele brakowało by stało się najgorsze. Nietrzeźwy 30-latek usiłował oślepić pilota lecącego samolotu

O tym się mówi: Ten kryzys gospodarczy różni się od ostatniego. Czy ilość pracy przełoży się na zarobki