Nie da się ukryć, że dla fanów emitowanego od wielu lat serialu „barwy szczęścia” było to spore zaskoczenie. W czwartek 8 września TVP2 nagle przerwała emisję 2652. odcinka produkcji. Okazuje się, że stacja miała ważny powód, przez który nie dokończono nowego epizodu. Co będzie z kolejnymi odcinkami lubianego serialu?

Nagła przerwa w emisji w emisji zapowiadanego na czwartek 8 września odcinka „Barw szczęścia” mocno zaskoczyła widzów telenoweli telewizyjnej Dwójki. Fani serialu zaczęli szukać informacji i powodu, przez który odcinek nie doczekał się wyświetlenia o stałej porze. TVP wydała oficjalny komunikat w tej sprawie.

Czwartkowy odcinek „Barw szczęścia” nie doczekał się emisji. Telewizja Polska podała ważny powód takiej decyzji. Kiedy można spodziewać się kolejnych odcinków?

Na oficjalnym koncie serialu na Instagramie producenci telenoweli wydali oświadczenie, w którym poznaliśmy przyczyny braku emisji odcinka na antenie TVP2.

Z uwagi na zmiany w ramówce TVP2 w reakcji na śmierć królowej Elżbiety II, dzisiejszego wieczora nie odbędzie się planowana premiera nowego odcinka serialu "Barwy szczęścia" (2652) – możemy przeczytać w komunikacie, cytowanym przez serwis SuperSeriale.

Przerwa w emisji była jednak jednorazowa i emisja odcinków o stałej porze wróciła dzień później, w piątek 9 września. Fani produkcji byli jednak mocno zdezorientowani i dopytywali, jak będą wyglądać powtórki. Wiele osób było oburzonych powodem braku emisji. Komentujący przekonywali, że śmierć królowej Elżbiety II nie ma nic wspólnego z Polską i TVP, zatem nie był to wystarczający powód do przerwania emisji serialu.

Jak informował portal "Życie News": PEWIEN SPOSÓB NA WŁAŚCIWE NOSZENIE DELIKATNYCH SUKIENEK Z SATYNY I JEDWABIU ROBI NA TIK TOKU FURORĘ. DZIĘKI NIEMU ZAWSZE BĘDĄ DOPASOWANE DO CIAŁA

Przypomnij sobie: GATUNEK RYBY, KTÓRY LEPIEJ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. MA MAŁO WARTOŚCI ODŻYWCZYCH, ZA TO DODATEK METALI CIĘŻKICH. UWAGA PRZED PODAWANIEM JEJ DZIECIOM

Portal "Życie News" pisał również: W POLSCE TESTOWANY JEST NOWY EKSPERYMENTALNY PROGRAM SPOŁECZNY. KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ BEZWARUNKOWY DOCHÓD PODSTAWOWY. TO 1300 ZŁOTYCH NA MIESIĄC

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. DOMOWE BUDŻETY WKRÓTCE MOGĄ SIĘ MOCNO USZCZUPLIĆ. SZYKUJĄ SIĘ KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA MEDIA. ROSNĄ CENY WODY