Jak wskazuje portal "Elle", każdemu znaku zodiaku przypisana jest indywidualna szczęśliwa liczba. Można z niej wyczytać nie tylko cechy osobowości, czy uzdolnienia, ale także ścieżkę losu, jaka rozwija się przed każdym z nas. Sprawdź, jaka cyfra przypisana jest tobie!

Lew

Osobom urodzonym w znaku Lwa przypisana jest cyfra 1. Jest ona symbolem urodzonych przywódców, których pewność siebie jest jak skała i nic nie może jej zachwiać. Jedynki pewnie idą przez życie, wybierając własne ścieżki. To inni starają się naśladować Lwy.

Jeśli jesteś Lwem i często spotykasz na swojej drodze jedynkę, możesz być pewien, że zmierzasz w odpowiednim kierunku.

Rak

Szczęśliwą liczbą przypisaną Rakom jest cyfra 2. Raki są emocjonalne, romantyczne i stworzone do bycia w relacjach z innymi. Nie lubią iść przez życie w pojedynkę. Jeśli tylko mogą, starają się uniknąć konfrontowania się z innymi i angażowania się w spory. Woli być opiekunem, przychodzić otoczeniu z pomocą.

Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia

Bliźnięta, Panna

Bliźniętom i Pannie przypisana jest cyfra 5, która kojarzona jest przede wszystkim ze sprytem. Te dwa znaki charakteryzują się wyjątkowym intelektem. To dzięki niemu są w stanie rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Jeśli często widzisz na swojej drodzę 5, wiedz, że Wszechświat daje ci w ten sposób znak, że czas podjąć działnie.

Byk i Waga

Do Byka i Wagi przypisana jest cyfra 6. Przedstawiciele obu tych znaków zodiaku, to urodzeni romantycy. Starają się otaczać pięknem i otaczają się nim. Najlepiej czują się w relacjach z innymi, tworząc relacje oparte na partnerstwie. Jeśli często widzisz tę cyfrę, to znak, że czas zadbać o równowagę.

Ryby

Szczęśliwa liczba Ryb to 7. Jest to cyfra, która utożsamiana jest ze snami, prawdą i tym, co tkwi w głębi. Ryby są marzycielami i ucieleśniają wszystko, co kryje się za 7. Dla ryb marzenia są znacznie cenniejsze niż to, co dzieje się w prawdziwym życiu. Ryby ciągną do osób niezwykłych, ekscentrycznych.

Jeśli widzisz na swojej drodze 7, zaufaj intuicji. Przed tobą dobre rzeczy.

zodiak / YouTube: Bestie
zodiak / YouTube: Bestie
Zodiak / YouTube: Bestie

Koziorożec

Osobom urodzonym w znaku Koziorożca, przypisana jest cyfra 8. Choć dążą do wewnętrznej równowagi, zależy im także na osiągnięciu spełnienia w rzeczywistości. Koziorożce charakteryzują się niezłomnością i dyscypliną, która pozwala im osiągać zamierzone cele.

Kiedy wokół ciebie pojawia się liczba 8, wiedz, że jesteś blisko zrealizowania swoich celów.

Baran i Skorpion

Baranom i Skorpionom szczęście przynosi 9. Jest ona odbiciem ich silnej osobowości oraz nieprzeciętności, która sprawia, że w tłumie błyszczą. Potrafią iść pod prąd i nie przejmują się tym, czy inni są w stanie dotrzymać im kroku, czy nie.

Liczba 9, jeśli pojawia się w twoim otoczeniu, to znak, że powinieneś podążać w tym kierunku, choćby nie wiem co. Sukces jest w twoim zasięgu.

Jaka cyfra przynosi wam szczęście?

To też może cię zainteresować: Poważny wypadek syna byłej dziennikarki. Stan mężczyzny jest bardzo poważny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Żebrowska potężnie zaskoczyła swoich fanów. Żona znanego aktora wrzuciła do sieci odważne zdjęcie. Karmi noworodka w miejscu publicznym

O tym się mówi: Ogromna szansa pojawiła się w życiu Meghan Markle. Czeka na nią kariera polityczna