Jak podaje portal "Pudelek", Anna i Grzegorz Bardowscy już niebawem będą mogli przenieść się do nowo wyudowanego domu. Para chętnie relacjonuje postępy na budowie w swoich mediach społecznościowych. Nie wszystkim budowla przypadła do gustu.

Anna i Grzegorz Bardowscy wciąż razem

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie programu "Rolnik szuka żona". Byli jedną z nielicznych par, którym udało się znaleźć miłość i założyć rodzinę. Zakochani nie tylko stanęli na ślubnym kobiercu, ale powitali na świecie dwójkę dzieci i wybudowali dom.

Dom Bardowskich stanął w Uniejowicach i mieści się niedaleko jego rodzinnego domu. W bezpośrednim sąsiedztwie gniazdka pary znajduje się ich pole, co pozwoli im doglądać tego, co się na nim dzieje.

Wymarzony dom Bardowskich jest pod wieloma względami wyjątkowy. Tym, co go wyróżnia jest przede wszystkim ciemna elewacja, a także czarny dach i ramy okien. Nie wszystkim fanom Bardowskich przypadło to do gustu. Uznali je za nieco nazbyt mroczne.

Grzegrz Bardowski zdradził, że choć faktycznie zdecydowali się na ciemną elewację, to sam podjazd i otoczenie domu ma być utrzymane w jaśniejszej kolorystyce. Wewnątrz domu mają też dominować jasne barwy.

Wnętrze domu Bardowskich

Bardowscy zajmują się obecnie wykończeniem wnętrza domu. Okazuje się, że do urządzenia kuchni i łazienki zatrudnili specjalistów. Anna Bardowska pochwaliła się w mediach społecznościowych sypialnią i garderobą. Małżonkowie postawili na meble wykonane na wymiar. Na ścianach pojawiły się ozdobne tapety.

W pokoju syna Bardowskich znalazła się tapeta z motywem kosmosu. Salon Bardowskich ma być utrzymany w różowo-złotym odcieniu. Jedną z ozdób, jaka ma się w nim znaleźć, jest suszona trawa. Bardowska pokazała też kuchnię.

A jak wam podoba się dom Anny i Grzegorza Bardowskich?

To też może cię zainteresować: Stefan z „Chłopaków do wzięcia” chwali się nową dziewczyną. Niestety doszukał się już pewnego mankamentu. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Idealne kiszone ogórki. Zobacz jakie błędy popełniasz i jak ich uniknąć

O tym się mówi: Prezent dla pary młodej to ogromny dylemat dla wielu osób. Ile należy umieścić w kopercie