Życie syna Krzysztofa Krawczyka zdecydowanie nie było usłane różami. Krzysztof Junior przez lata mieszkał kątem o swojej dalszej rodziny, w pewnym momencie był nawet bezdomny. Po nagłym odejściu znanego muzyka przyszło mu też mierzyć sie w kwestii spraw majątkowych ze swoją macochą, z którą do tej pory nie jest w stanie dojść do porozumienia.

Jak informuje serwis Pomponik, życie Krzysztofa Juniora znów znalazło się na krawędzi. Okazuje się, że mężczyzna, który znalazł miłość przechodzi naprawdę poważny kryzys w swoim związku z ukochaną Katarzyną. Postanowił zamieścić w sieci mocno niepokojące słowa, a osoby z jego najbliższego otoczenia martwią się o przyszłość mężczyzny.

Co się dzieje z Krzysztofem Juniorem? Syn Krzysztofa Krawczyka znów przechodzi ciężkie chwile. Czy to koniec jego związku z ukochaną Katarzyną?

Po śmierci Krszytofa Krawczyka, Ewa Krawczyk i jego syn rozpoczęli sądową batalię o spadek po znanym muzyku. Krzysztof Junior, który jest jedynym biologicznym dzieckiem wokalisty walczy o zachowek po ojcu. Tuż przed śmiercią Krawczyk miał zmienić testament z korzyścią dla swojej żony, której przepisał wszystko. Wcześniejsza wersja dokumentu miała uwzględniać również potrzeby jego syna.

To jednak nie koniec problemów syna Krawczyka. Mężczyzna musiał wyprowadzić się od ukochanej Katarzyny, gdyż tego zażądała jej matka. Marian Lichtman i Krzyztof Cwynar załatwili mu mieszkanie komunalne, więc uniknął bezdomności.

Do tego, jego związek z Kasią ma przechodzić poważny kryzys.

- Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara" - powiedziała Katarzyna Filipiak.
Junior ma być tak przytłoczony życiem, że w niepokojącym wpisie w mediach społecznościowych napisał, że postanowił skończyć z tworzeniem muzyki i śpiewaniem. Czy kiedyś wyjdzie na prostą?

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZE DONIESIENIA O POSŁANCE PIS ZWALAJĄ Z NÓG. WIADOMO JUŻ, ILE DOMINIKA CHOROSIŃSKA PRZEZNACZYŁA NA WYJAZDY. WSZYSTKO W TRAKCIE CAŁEJ PANDEMII

Przypomnij sobie: ŚWIETNE WIEŚCI W RODZINIE GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO. CÓRKA ARTYSTY JEST W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. Z CIĄŻOWYMI KRĄGŁOŚCIAMI WYGLĄDA PO PROSTU PRZEPIĘKNIE

Portal "Życie News" pisał również: KRET W OGRODZIE TO ODWIECZNY PROBLEM POSIADACZY OGRÓDKÓW I DZIAŁEK. WIEMY, JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z INTRUZEM. JEST KILKA SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ KAROL MA KILKA NAPRAWDĘ BARDZO DZIWNYCH PRZYZWYCZAJEŃ. NASTĘPCA BRYTYJSKIEGO TRONU PODRÓŻUJE Z NIETYPOWYMI AKCESORIAMI I MA AŻ TRZY SYPIALNIE!