Media obiegła informacja, że wielka gwiazda kinowego formatu Beata Tyszkiewicz nie pojawi się już w jury w programie "Taniec z gwiazdami", ani w żadnym innym.

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z show-biznesu

Jak się okazuje, aktorka zdecydowała się na zniknięcie z show-biznesu z powodów zdrowotnych. Jak donosi Super Express, po przejściu rozległego zawału mięśnia sercowego wiosną 2017 roku, artystka postanowiła resztę życia poświęcić na odpoczynek.

To bardzo ważne, gdyż gwiazda ma już 84 lata, chociaż wcale nie widać tak dostojnego wieku po wciąż atrakcyjnej artystce.

Być może Beata Tyszkiewicz właśnie taka chce być zapamiętana przez opinię publiczną. Zawsze powtarzała, że z szacunku dla publiczności, winna zawsze prezentować się perfekcyjnie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Zuza Szamocka (@zuzaszamocka)

Koleżanka z loży jury zabrała głos w tej sprawie - Po to Beatka zniknęła z mediów, żeby na te tematy z nią nie rozmawiać. Ani z nikim innym. Ma się dobrze - oznajmiła Iwona Pavlović.

Jak pamiętamy, panie często spierały się podczas oceniania uczestników programu i wyglądało, jakby nie darzyły się zbyt dużą sympatią.

Okazuje się jednak, że tancerka ma o starszej koleżance jak najlepsze zdanie i ani myśli rozmawiać z mediami o tym, co aktorka pragnie ukryć przed światem. Media donoszą natomiast, że artystki mają ze sobą stały kontakt.

To też może cię zainteresować: Nie wszyscy seniorzy będą zadowoleni z salda konta w lipcu. Wielu może być zaskoczonych wysokością świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ukraiński wywiad zapewnił, że Władimir Putin cierpi na kilka „poważnych” chorób. Zdradził, kiedy prezydent zakończy żywot