Jak podaje portal "Pomponik", Krystian Ochman jest wokalistą, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Artysta reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji zajmując ostatecznie 12. miejsce. Niestety zamiast informacji o kolejnych muzycznych dokonaniach Ochmana, fani usłyszeli o jego problemach ze zdrowiem i konieczności hospitalizacji.

Występ na Eurowizji

Krystian Ochman reprezentował Polskę na tegorocznym konkursie Eurowizji, gdzie zaprezentował utwór "River". Niestety w ostatecznym rankingu piosenkarz zajął dopiero 12. lokatę, co spotkało się z ogromną falą krytyki.

Wiele osób wskazywało, że oceny w Eurowizji mają więcej wspólnego z polityką niż z muzyką, tym bardziej, że Ochmana typowano na jednego faworytów. Nic dziwnego, że wiele osób czuła się rozczarowana miejscem poza pierwszą dziesiątką.

Krystian Ochman trafił do szpitala

Występ na Eurowizji sprawił, że Krystian Ochman zgromadził spore grono fanów. Niestety ostatnio na wielbicieli artysty czekała przykra wiadomość, bo ich idol trafił do szpitala. 22 czerwca artysta miał wystąpić w Łodzi, jednak koncert ostatecznie nie doszedł do skutku.

Artysta zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyjaśnił, że przyczyną odwołania koncertu są problemy zdrowotne z jakimi się mierzy. Krystian Ochman przyznał, że jest bardzo osłabiony - wszystko w związu z infekcją gardła, która spowodowała u niego powiększenie migdałków i ból ucha.

Kolejny post Krystiana Ochmana okazał się dla jego wielbicieli jeszcze bardziej niepokojący. Okazało się bowiem, że muzyk przebywa w szpitalu. Podziękował fanom za wyrazy wsparcia, jakie od nich dostaje. Przyznał, że choć w dalszym ciągu jest w szpitalu, to czuje się coraz lepiej.

Relacja Krystiana Ochmana/Instagram @Krystian Ochman
Relacja Krystiana Ochmana/Instagram @Krystian Ochman
Relacja Krystiana Ochmana/Instagram @Krystian Ochman

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli wam przekazać dobre wieści o stanie zdrowia Krystiana Ochmana.

To też może cię zainteresować: Fani poważnie przestraszyli się o stan zdrowia Marcina Prokopa. Dziennikarz wysłał zdjęcie ze szpitala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szykuje się rekordowo wysoka waloryzacja rent i emerytur. Ile będą mogli zyskać seniorzy

O tym się mówi: Kolejne ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W wielu regionach Polski może być bardzo niebezpiecznie